Naujos Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų erdvės - kokybiškos paslaugos verslui ir šalies reprezentacija

2017-10-26

Vilnius. Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Rūmai) atveria naujas erdves savo nariams, užsienio kolegoms ir partneriams iš valdžios institucijų.  Naujos erdvės padės siekti aukštesnės teikiamų paslaugų verslui kokybės, užtikrins geresnį rūmams deleguotų funkcijų įgyvendinimą ir, be abejo, didins Lietuvos verslo įvaizdį tarptautiniu lygiu.
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai - turbūt seniausia pasaulyje veikianti verslininkų organizacija, Lietuvoje skaičiuojanti daugiau nei 90 - metį.
Nepaisant solidaus amžiaus, Rūmai nuolat keičiasi, progresuoja, kaip ir verslas kurį Rūmai vienija. Šiandien Rūmai viena žinomiausių verslo organizacijų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, vienijanti ne tik  Vilniaus, Alytaus ir Ukmergės regionų, bet ir visos Lietuvos įmones.
Šiandien rūmai auga, jų nariais - partneriais jau yra daugiau nei 500 įmonių ir verslininkų, kurie kasmet, padedami rūmų, užmezga tarptautinius ryšius su partneriais užsienyje.
 Naujų eksporto rinkų ir verslo partnerių paieška tapo įprastine Rūmų veikla. Vien šiemet Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai priėmė Kolumbijos, Kuveito, Ekvadoro, Ukrainos, Vengrijos, Kinijos, Gvatemalos, Vokietijos, Etiopijos, Kanarų, Baltarusijos, Kazachstano, Moldovos, Hong Kongo verslo delegacijas, suorganizavo Lietuvos įmonių verslo misijas į Japoniją, Rumuniją, Ukrainą ir kitas pasaulio valstybes.
 Ankstesni oficialių delegacijų priėmimai, vykę bendrabučio tipo patalpose, užsienio svečiams neturėjo sukelti labai teigiamų emocijų. O Rūmuose kasmet apsilanko 12-15 užsienio šalių delegacijų, kurioms vadovauja aukšti užsienio valstybių pareigūnai bei asocijuotų verslo struktūrų atstovai. Su jais susitinka šimtai mūsų šalies verslininkų. Nuo šiol, neabejotinai, naujos Rūmų erdvės prisidės ne tik prie Lietuvos verslo, bet ir visos Valstybės įvaizdžio formavimo ir jo gerinimo.
 Naujos rūmų erdvės nuo šiol užtikrins ir sklandesnį bei kokybiškesnį Rūmams valstybės deleguotų funkcijų bei paslaugų vykdymą. Vien šiemet Rūmai išdavė jau puspenkto tūkstančio prekių kilmės sertifikatų, reikalingų Lietuvos įmonėms eksportuoti produkciją į valstybes, su kuriomis mūsų šalis dar nėra pasirašiusi laisvos prekybos sutarčių. Kasmet Rūmai išduoda per 5 tūkstančius tokių sertifikatų, o kasmet šiomis Rūmų paslaugomis pasinaudoja beveik 300 įmonių.
Naujos rūmų erdvės leis partneriams pasiūlyti ir naujų ekspertinių paslaugų. Bendradarbiaujant   su įmonėmis - rūmų nariais bus teikiamos ekspertinės paslaugos įmonės steigimo, skolų administravimo, konkurencijos ir darbo teisės klausimais, Rūmai patarti IT ir duomenų saugos klausimais. Taip pat planuojama plėsti ekspertinių paslaugų ratą, taip pritraukiant neįkainuojamą patirtį turinčius rūmų narius.
 Tikimasi, kad naujose rūmų erdvėse, bendraujant su valdžios institucijų atstovais, bus labiau girdimos verslo problemos, greičiau randami tiek valstybei, tiek ir verslui naudingi sprendimai. 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  - tai platus Lietuvos verslo atstovų tinklas ir bendruomenė, šiandien vienijanti beveik 500 Lietuvos įmonių iš įvairių verslo sektorių.
Rūmų misija - atstovauti verslo interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, taip pat teikti verslo įmonėms reikalingas paslaugas.
 Vilniaus PPAR kartu su Alytaus ir Ukmergės filialais yra verslo bendruomenę jungianti organizacija Lietuvoje, veikianti, pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.
Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas ir žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių ir lyderiaujančių verslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:
 " stiprinti įmonių konkurencingumą;
 " gerinti verslo aplinką;
 " burti ir stiprinti verslo bendruomenę;
 " kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

Darius Buta
 +370 618 39099
 Darius.Buta@cci.lt
 Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
 T. Kosciuškos g. 30, LT - 01100 Vilnius
 www.cci.lt

 https://www.facebook.com/VilniausPPAR/

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.