JAE reziduojantys lietuviai įkūrė verslo asociaciją

2017-11-02

Trečiadienį, Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vizito Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) metu, Dubajuje vykusiame Lietuvos-JAE Verslo Forume pristatyta Lietuvos verslo asociacija Dubajuje (Lithuanian Business Association in Dubai) – organizacija, vienysianti profesionalius lietuvius, gyvenančius ir dirbančius JAE.

Startą Lietuvos verslo asociacijai suteikusi Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė įteikė LBAD prezidentui Povilui Gudžiui Lietuvos trispalvę ir palinkėjo toliau pozityviai reprezentuoti Lietuvą. 

„Idėja burti Lietuvos profesionalus, gyvenančius ir dirbančius Jungtiniuose Arabų Emyratuose gimė prieš porą metų, kai pajutome, jog jau turime kritinę masę lietuvių, galinčių savo patirtimi ir ryšiais padėti ne tik vieni kitiems, bet ir mūsų valstybei, – sako P. Gudžius.

Asociacijos veiklos planuose – profesionalų, reziduojančių JAE, tinklo plėtra ir platformos, skatinančios narių bendradarbiavimą bei verslo ryšių tarp Lietuvos ir Vidurio Rytų plėtojimą, kūrimas. Anot P. Gudžiaus, asociacija prisideda prie svarbiausios misijos – globalios Lietuvos kūrimo ir žada būti aktyvi „Global Lithuanian Leaders“ tinklo dalis.

Lietuvos verslo asociacijos steigėjai – Povilas Gudžius, „Bloomberg“ finansų technologijų vadovas Saudo Arabijos Karalystei, Ieva Naujalytė, komunikacijos agentūros „Adverum Communications Middle East“ vadovė ir partnerė, Marius Vygantas, investicijų valdymo konsultacijų bendrovės „Soling Partners“ įkūrėjas ir vadovas, Vilius Dobilaitis, vadovų paieškos kompanijos „Cooper Fitch“ vadovas ir partneris, Simona Sutavičiūtė, regiono komunikacijos vadovė farmacijos kompanijoje „Astellas Pharma“, Agnė Smalakytė, finansų verslo partnerė investicijų valdymo įmonėje „Legatum“, ir Lina Gallagher, skaitmeninių kanalų konsultantė „Azur Digital“.

Šiuo metu JAE reziduoja daugiau nei 1000 lietuvių ir tai yra didžiausia lietuvių bendruomenė GCC šalyse. Per pastaruosius penkerius metus šis skaičius išaugo keturis kartus. Drauge su didėjančiu mūsų tautiečių skaičiumi aptarnavimo ir aviacijos sektoriuose, savo namus šioje Vidurio Rytų šalyje randa ir vis daugiau lietuvių kilmės profesionalų iš finansų, teisės, komunikacijos, konsultavimo, technologijų sričių. Dauguma profesionalų atvyksta į Dubajų prieš tai karjeros siekę Didžiojoje Britanijoje ar JAV.

 JAE reziduojantys lietuvių kilmės profesionalai ir verslo atstovai kviečiami registruotis svetainėje www.lbad.org.

 

labas@lbad.org

ieva@adverum.ae; +971551580240

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.