Didžiausia pakuočių sektoriaus konferencija Lietuvoje

2017-11-07

Š. m. lapkričio 9 d. parodų ir kongresų centre LITEXPO Baltijos maisto ir gėrimų (BAF) parodos metu vyks didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje „Pakuočių sektorius 2017“ bei dviejų pripažinimą pelniusių konkursų „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ ir „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai“ (NAPA) apdovanojimų ceremonija.

Konferencija skirta visiems pakuočių sektoriaus dalyviams: nuo pakuočių bei pakavimo medžiagų gamintojų iki rinkodaros specialistų, atliekų tvarkytojų bei visų vartotojų , kurie kasdien susiduria su pakuote. Renginio dalyviai ne tik turės galimybę išgirsti įdomių pranešimų bei pasisemti žinių iš Lietuvos ir užsienio pranešėjų, bet ir pirmieji sužinos, kas 2017 metais bus pripažinti geriausiais pakuočių sektoriuje. Kartu tai bus puiki proga apsilankyti didžiausioje Baltijos šalyse maisto ir gėrimų parodoje ir pasidomėti naujais Lietuvos bei užsienio gamintojų maisto produktais, maisto kultūros naujovėmis.

Renginyje bus kalbama apie pakuočių sektoriaus aktualijas, naujausias tendencijas, inovacijas, gerosios patirties pavyzdžius,  aptariami žiedinės ekonomikos iššūkiai. Taip pat vyks diskusijos apie pakuočių atliekų tvarkymo ypatumus, pristatomi inovatyvūs  pakuočių sektoriaus sprendimai, žaliųjų pakuočių inovacijos, „zero waste“ filosofija, aptariamas verslo požiūris bei indėlis į aplinkosaugą.

Pranešimus skaitys atstovai iš gerai žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, įstaigų, asociacijų: Aplinkos ir Ūkio ministerijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro, UAB „DS Smith Packaging Lithuania“, UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „Akvavita“, UAB „Uoga Uoga“, UAB „Ecoservice“, „Tetra Pak“ „Interafval“.

Į renginį pakviestas gausus būrys svečių iš skirtingų mūsų šalies regionų. Tikimasi sulaukti apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos.

Konferenciją organizuoja VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ (PTO) kartu su Lietuvos grafinio dizaino asociacija (LGDA). Konferencijos partneris parodų ir kongresų centras LITEXPO, turinio partneris – UAB Komunikacijos agentūra.

Detalesnė informacija ir renginio programa skelbiama interneto svetainėje www.pslyderiai.lt

Jūratė Timofejevienė
Projektų vadovė
Komunikacijos agentūra, UAB
864803076
j.timofejeviene@komage.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.