IHK (Prekybos ir pramonės rūmai) sertifikuotas mokymas „24 valandų slaugytojams“

2017-08-04

Tai vieninteliai kursai slaugos darbuotojams   gimtąja kalba, kurie yra pripažinti Vokietijoje ir kuriems suteikiamas vokiškas sertifikatas

Vokietijos privačiuose namų ūkiuose gyvena ir dirba apie 700.000 slaugytojų iš Rytų Europos šalių. Iki šiol šiai taip vadinamai „24 valandų slaugai“ nebuvo vieningo kokybės standarto. Hausengel akademijos ir Springer Pflege siūlomi kursai „Slauga namų aplinkoje“ dabar suteikia galimybę gauti Vokietijos prekybos ir pramonės rūmų (IHK) sertifikatą ir tuo pačiu nustato slaugos darbuotojų darbo kokybės standartą visoje slaugos srityje.

„Slauga namų aplinkoje (IHK)“ kursus inicijavo įmonė Hausengel GmbH kartu su Springer Pflege ir tuo pačiu nustatė europinį standartą šioje srityje. Šiuos tobulinimosi kursus siūlo abi įmonės, tokiu būdu suinteresuoti slaugytojai gali patys rinktis, kurios įmonės kursuose jie nori dalyvauti. Taip vadinamoje „24 valandų slaugos“ srityje nėra kitos analogiškos mokymo programos. Vokiškas IHK sertifikavimas taikomas visoje Europoje ir kelia aukštus reikalavimus mokymo procesui.

Siekis patenkinti slaugytojų norus ir poreikius

Jūs slaugote žmones, sergančius skirtingomis ligomis, ir prižiūrite senyvo amžiaus žmones namuose. Todėl turite žinoti kaip elgtis sergančio žmogaus atžvilgiu ir kokios iniciatyvos imtis bei kaip teisingai reaguoti ekstrinėse situacijose. Jums – slaugytojams iš Rytų Europos - tenka didelė atsakomybė ir Jūs esate nepakeičiama Vokietijos sveikatos apsaugos sistemos grandis. Vieningas ir intensyvus slaugytojų kvalifikacijos kėlimas kaip ambulatorinės slaugos išplėtimas yra labai svarbus ir daugelio slaugytojų labai pageidaujamas.

„Todėl jau keletą metų mes nuolat mokome slaugytojus mūsų pačių įkurtoje, valstybės pripažintoje ir sertifikuotoje akaemijoje“, sako Hausengel įmonių grupės įkūrėjas ir vadovas Simon Wenz. „Keldami aukštus reikalavimus mūsų slaugytojams iš Rytų Europos mes ilgą laiką buvom paprasčiausiai vieni. Tačiau slaugytojų ir šeimų reakcija mus įtikino. Slaugos kursų sertifikavimas leidžia mums didžiuotis ir patvirtina mūsų aukštus kokybės reikalavimus. Mūsų tikslas buvo suteikti slaugytojams akivaizdžią pridėtinę vertę. E-Learning sistema suteikia galimybę tobulintis pasirenkant individualų mokymosi tempą, nepriklausomai nuo vietos bei laiko ir be to, gimtąja kalba. Šie kursai – tai puikus šansas Jūsų ateičiai! Mokymai suteikia Jums pripažinimą Vokietijoje ir dažnai gali padėti siekiant didesnio uždarbio. Didžiuojamės, kad mes vieninteliai galime pasiūlyti slaugytojams tokią galimybę“, tobulinimosi privalumus slaugytojams pabrėžia Wenz.

Hausengel E-Learning sistema yra europinis standartas šioje srityje

Tai patvirtina ir Marie-Luise Müller, slaugos ir kokybės vadybos specialistės, o taip pat buvusios registruotos asociacijos Deutscher Pflegerat prezidentės įvertinimas. Sertifikuoto mokymo programa „Slauga namų aplinkoje (IHK)“ slaugytojams iš Europos šalių yra inovatyvi, plataus spektro ir orientuota į slaugos bei pagalbos paslaugų teikimą. Tokiu būdu slaugytojams be patirties šioje srityje suteikiamos pagrindinės slaugos žinios.

Apie kursus trumpai

IHK sertifikuota mokymo programa skirta visiems besidomintiems slaugytojams ir ja galima naudotis aštuoniomis kalbomis. Kursas sertifikatui gauti „Slauga namų aplinkoje (IHK)“ apima 23 modulius ir 230 pamokas. Platus priemonių ir praktiškai pritaikomos informacijos spektras skatina kursų dalyvius išmoktą medžiagą susieti tarpusavyje ir taikyti praktikoje. Registraciją galima atlikti tiek per Hausengel akademiją, tiek per Springer Pflege: www.hausengel.de/hausengel-akademie      arba www.springerpflege.de. Šiuose internetiniuose puslapiuose taip pat rasite daugiau informacijos apie minėtus kursus.

Apie Hausengel GmbH

Vadovaujantis principu „Viskuo pasirūpinta“ įmonė Hausengel Betreuungsdienstleistungen GmbH nuo 2005 metų teikia tiek ambulatorinės slaugos ir konsultacijų, kurias teikia kvalifikuotas slaugos personalas, tiek „24 valandų slaugos“ namuose paslaugas, teikiamas slaugytojų iš rytų Europos šalių. Hausengel akademija yra įmonės mokymo sistema, pagal kurią parengiami visi Hausengel slaugytojai, ir kuri yra sertifikuota pagal federalinės darbo agentūros AZAV direktyvas. Įmonė yra Slaugos namuose sąjungos (VHBP e.V.), kuri yra atsakinga už vieningą kokybės standartų slaugos namuose srityje taikymą, narė. Juliane Bohl, Hausengel Betreuungsdienstleistungen GmbH darbuotoja kartu yra VHBP e.V. vadovo pavaduotoja. Didžioji dalis Hausengel franšizės gavėjų yra Slaugos darbuotojų sąjungos (BDBK e.V.), kuri yra atsakinga už slaugos darbuotojų teises ir kvalifikaciją, nariai.

Hausengel International UAB • Inga Bujauskienė • inga.bujauskiene@hausengel.de •Tel.: 8 37 242522

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.