Skrydziai.lt atidaro atstovybę Bulgarijoje

2017-05-16

Kelionių planavimo platforma „Skrydziai.lt" stiprina savo pozicijas Centrinėje Europoje. Iki šiol nuotoliniu būdu Bulgarijoje veikusi įmonė atidaro biurą šioje šalyje ir planuoja užimti dar daugiau regiono rinkos.

Įmonės vadovės Eglės Lenkovičienės teigimu, šis žingsnis yra strateginės plėtros dalis - įsitvirtinus Bulgarijoje, planuojama aktyviau pradėti veikti ir Rumunijoje bei Vengrijoje.

Kaip sako E. Lenkovičienė, pagrindinė priežastis kartu su partneriais įkurti atstovybę buvo kultūrinė šalies specifika.

„Bulgarams gana svarbu, kad paslaugas teikianti kompanija fiziškai veiktų jų šalyje. Tai kelia didesnį pasitikėjimą įmone. Nors pavadinimu „Easyfly" jau nuo 2016 metų kovo veikėme šioje šalyje ir rezultatai mus tenkino, tačiau nusprendėme, kad daugiau dėmesio ir investicijų padės paspartinti verslo augimą", - teigia ji.

Šiuo metu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje veikianti „Skrydziai.lt" platforma pirkėjus nuolat aptarnauja šešiomis skirtingomis kalbomis. Per pirmąjį šių metų ketvirtį „Skrydziai.lt" pardavė apie 80 tūkst. lėktuvų bilietų, kurių bendra vertė siekia 11 mln. eurų.

 

Ina Ūsaitė, ina@maniac.lt, 868231521

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.