Ūkio ministras M. Sinkevičius su darbo vizitu lankysis Vokietijoje

2017-04-21

Šių metų balandžio 23-25 dienomis ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius su darbo vizitu lankysis Vokietijoje. Hanoveryje ūkio ministras dalyvaus tarptautinėje parodoje „Hannover Messe", aplankys Lietuvos ir Vokietijos įmonių stendus, pasveikins Vokietijos ir Baltijos prekybos rūmų forumo „Ketvirtoji pramonės revoliucija Baltijos šalyse - susitikimas su ekspertais" dalyvius. Per darbo vizitą M. Sinkevičius taip pat susitiks su Žemutinės Saksonijos ekonomikos, darbo ir susisiekimo ministru Olafu Liesu.

„Sieksime užmegzti Lietuvos verslui naudingus ryšius su partneriais iš Vokietijos, sustiprinti Lietuvos pramonės potencialą ir Lietuvos ir Vokietijos ekonominį bendradarbiavimą. Manome, kad „Hannover Messe" paroda suteiks puikią galimybę Lietuvos įmonėms pristatyti savo produkciją Vokietijos ir kitų parodoje dalyvaujančių šalių rinkoms, pasisemti naujų idėjų ir surasti būdų, kaip jas įgyvendinti", - teigia ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

„Hannover Messe" parodoje ūkio ministras taip pat lankysis Lietuvos įmonių - jungtiniame Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) ir „Open R&D Litauen" - ir Vokietijos bendrovių „Schunk", „Pilz", „Siemens", „Weidmller Interface", „WAGO GE Digital" stenduose.

Per „Hannover Messe" parodą ūkio ministras taip pat pasveikins Vokietijos ir Baltijos prekybos rūmų forumo „Ketvirtoji pramonės revoliucija Baltijos šalyse - susitikimas su ekspertais" dalyvius. Per šį forumą bus aptariama Ketvirtoji pramonės revoliucija ir jos iššūkiai Baltijos šalims darbo rinkos, pramonės, inovacijų, skaitmenizacijos, smulkiojo ir vidutinio verslo srityse.

„Hannover Messe" paroda vyksta kasmet nuo 1947 m. Hanoveryje. Šių metų pagrindinė parodos tema: „Integruota pramonė - kurianti vertę". 2016 metais „Hannover Messe" parodoje dalyvavo apie 5 tūkst. eksponentų. Renginys sulaukė 190 tūkst. lankytojų (30 proc. iš užsienio šalių). Apklausos duomenimis, 47 proc. lankytojų atvyksta susipažinti su inovacijomis, 27,5 proc. užmegzti naujų verslo ryšių, 24,4 proc. ieško naujų tiekėjų, 18,4 proc. turi konkrečių idėjų ir parodoje ieško būdų, kaip jas įgyvendinti.

Per darbo vizitą ūkio ministras taip pat susitiks su Žemutinės Saksonijos ekonomikos, darbo ir susisiekimo ministru O. Liesu. Per šį susitikimą bus aptariamas Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimas investicijų, dvišalės prekybos srityse, dualiojo mokymo įgyvendinimo perspektyvos.

Saulius Šimkevičius
Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius
Tel. 8 706 64 846
El. p. saulius.simkevicius@ukmin.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.