Atrask Latviją” dienų metu surengta jau 3-čioji Latvijos verslininkų misija

2017-04-25

Balandžio 21 d. Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra jau tradicinių „Atrask Latviją“ dienų metu surengė Latvijos verslininkų misiją.

Ieškoti verslo partnerių Lietuvoje atvyko 15 Latvijos įmonių atstovai. Jie pristatė maisto pramonės, žaislų, drabužių, sveikatos priemonių, papuošalų gamybos, dizaino ir interjero dizaino sektorius.

Susitikti su Latvijos verslininkais į „Šekspyro“ viešbutį Vilniuje atvyko 12 Lietuvos įmonių atstovai. Surengta daugiau kaip 50 individualių susitikimų, kurių metu verslininkai galėjo pristatyti savo prekes ir paslaugas, aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Latvijos verslininkų misija Vilniuje Latvijos dienų „Atrask Latviją“ metu surengta jau trečią kartą. Ankstesnių verslo misijų metu užsimezgė ilgalaikiai ryšiai tarp Latvijos ir Lietuvos įmonių, todėl latviškų prekių jau galima rasti Lietuvos parduotuvių lentynose. Tikimės, kad ir šio renginio metu užsimezgę kontaktai nenutrūks, o išaugs į ilgalaikį bendradarbiavimą.

2008 m. Europos Komisijos iniciatyva įsteigto Enterprise Europe Network paskirtis yra didinti įmonių konkurencingumą ir atverti užsienio rinkas, taip pat informuoti apie Europos Komisijos iniciatyvas, programas, reglamentus, finansavimo priemones. Tai didžiausias pagalbos įmonėms tinklas vienijantis beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių. Išsamesnė informacija apie Enterprise Europe Network ir teikiamas nemokamas paslaugas pateikiama tinklalapyje www.paramaverslui.eu.

Marijus Muralis, Enterprise Europe Network projekto vadovas                      
Tel.: (8~5) 213 6480

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.