Premjeras A. Butkevičius: užsienio investicijos stiprina pasitikėjimą Lietuvos ekonomika

2016-04-06

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, trečiadienį dalyvaudamas bendrovės „Rhenus Svoris“ logistikos centro statybų pradžios ceremonijoje, pažymėjo, kad Lietuva sulaukia vis daugiau užsienio investicijų, o tai rodo pasitikėjimą šalies ekonomika, kuriamos naujos darbo vietos. 
 
„Džiaugiuosi, kad ilgametės Lietuvos partnerės Vokietija ir Norvegija toliau plečia savo įmonių veiklą mūsų šalyje, taip stiprindamos Lietuvos ekonomiką, verslą ir pasitikėjimą tarp užsienio partnerių. Lietuvos geografinė padėtis – pusiaukelė tarp Rytų ir Vakarų – verslui leidžia pasinaudoti puikiai išvystyta logistikos infrastruktūra, prekėms keliaujant abiem kryptimis. Sveikinu įmonių „Rhenus Svoris“ ir „Baltic Sea Property“ investicijas Lietuvoje ir linkiu toliau sėkmingai plėtoti savo veiklą“, – sakė premjeras A. Butkevičius. 

Planuojama, kad naujasis logistikos centras pradės veikti kitų metų pradžioje, jame atsiras papildomos darbo vietos kelioms dešimtims darbuotojų. 

Pagrindinis projekto investuotojas – „Baltic Sea Properties AS“ – norvegų kapitalo įmonė, o Vokietijos logistikos bendrovė „Rhenus Svoris“ taps ilgalaikiu nuomininku 10 metų laikotarpiui.

„Rhenus Svoris“ veiklą Lietuvoje pradėjo 1989 metais, kai Vilniuje buvo įkurta pirmoji privati transporto ekspedicinė firma Lietuvoje – „Svoris“. 

Šiuo metu „Rhenus Svoris“ yra atsakinga už grupės įmonių veiklą bei plėtrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Lietuvoje įmonė turi padalinius Vilniuje ir Kaune, pagrindinis biuras įsikūręs sostinėje. 

LRVK

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.