Bankas „Pohjola“ atsinaujina ir tampa „OP Corporate Bank“

2016-04-04

„Bloomberg“ reitinge stipriausiu Europoje pripažintas Suomijos bankas „Pohjola“ atsinaujina ir tampa „OP Corporate Bank“. Balandžio 4 dieną pavadinimą oficialiai keičia ir Lietuvoje veikiantis banko filialas - jis klientams nuo šiol bus žinomas kaip „OP Corporate Bank plc“ Lietuvos filialas.

„Pohjola“ banką valdo viena didžiausių Suomijos finansinių grupių, kuri dar pernai pradėjo atsinaujinimą ir pakeitė pavadinimą į „OP Financial Group“. Suomijos finansinių paslaugų sektoriaus lyderei „OP Financial Group“ priklauso apie 180 kooperatinių bankų, tarp jų ir didžiausias grupėje bankas „Pohjola“.

Pasikeitus grupės pavadinimui, pirmadienį, balandžio 4 dieną, oficialiai keičiasi ir banko „Pohjola“ pavadinimas Baltijos šalyse.  „Tai yra natūralūs pokyčiai – atsinaujinus grupės pavadinimui, atsirado poreikis keisti ir banko pavadinimą“, - komentavo „OP Corporate Bank plc“ Lietuvos filialo vadovė Erika Voverė.  

Bankas praneša, kad taip pat keičiasi lizingo bendrovės pavadinimas – nuo šiol ji vadinsis „OP Finance“, tuo tarpu ne gyvybės draudimo įmonės „Seesam“ pavadinimas lieka tas pats.

Tai ne vieninteliai pokyčiai viename didžiausių Suomijos bankų – nežymiai atsinaujina ir banko logotipo dizainas. Kartu su pavadinimu keičiasi ir interneto svetainės adresas – Lietuvos filialo klientai prie „OP Corporate Bank“ tinklalapio nuo šiol galės prisijungti naršyklėje įrašydami opbank.lt. Tuo tarpu visi banko rekvizitai lieka tie patys.

Kaip sako „OP Corporate Bank plc“ Lietuvos filialo vadovė E.Voverė, šios permainos rodo, kad bankas nestovi vietoje, o siekia atsinaujinti ir tobulėti kartu su savo klientais.

„Mums svarbu, kad bankas būtų modernus ir eitų koja kojon su technologijų pažanga, tačiau kartu liekame ištikimi savo pamatinėms vertybėms: saugumas, patikimumas ir profesionalumas ir toliau mums bus patys svarbiausi dalykai. Kartu su savo klientais mes siekiame ilgalaikės sėkmės, o ne trumpalaikio pelno“, - pabrėžia E.Voverė.

Verslo paslaugas teikiančio Suomijos banko „Pohjola“ filialas Lietuvoje veikia nuo 2013 metų. Tarp banko klientų vyrauja didžiausios Lietuvos įmonės, patenkančios į Lietuvos bendrovių TOP 200. Šiuo metu Lietuvoje veikiančiame banko filiale dirba 26 darbuotojai.

Pavadinimą keičiantis „Pohjola“ bankas yra ne tik vienas didžiausių Suomijos bankų, bet ir nuolat patenka tarp stipriausių pasaulio bankų „Bloomberg“ sudaromuose bankų reitinguose. 2015 metais „Bloomberg“, vertindamas „OP Financial Group“ pateiktus duomenis, „Pohjola“ banką pripažino stipriausiu Europoje,  o pasauliniame bankų reitinge bankui skyrė 8 vietą. Reitinguojant bankus „Bloomberg“ vertina kapitalo ir rizikos rodiklius, „blogųjų“ paskolų dalį portfelyje, indėlių dydį.

 Apie „OP Corporate Bank“

„OP Corporate Bank“, kuris iki šiol buvo žinomas kaip bankas „Pohjola“, priklauso vienai didžiausių Suomijos finansinių paslaugų grupių „OP Financial Group“. „OP Corporate Bank“ pasižymi didele finansinių, investicinių ir atsiskaitymų pervedimų paslaugų įvairove bei skiria didelį dėmesį jų kokybei ir patikimumui užtikrinti. Banko teikiamomis bankininkystės paslaugomis daugiausiai naudojasi didelės ir vidutinės įmonės. Suomijoje pagal kreditus, išduotus juridiniams asmenims, „OP Corporate Bank“ užima antrą vietą. 2013 metais Lietuvoje įsteigtas „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialas kasmet didina savo užimamą rinkos dalį ir užsitikrina vis didesnį klientų pasitikėjimą. Lietuvoje veikiantis banko filialas verslui teikia bankininkystės, ne gyvybės draudimo ir turto valdymo paslaugas. 

 

Giedrė Buivydienė
Projektų vadovė
Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)
+370 5 2122 391
giedre@1323.agency

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.