„Baltik Vairas“ sugrįžta į Lietuvos rinką

2015-10-21

Didžiausia dviračių gamintoja Šiaurės Europoje bendrovė „Baltik Vairas“ sugrįžta į Lietuvos rinką. Vilniuje, prekybos centre „Nordika“ atidaryta firminė „Baltik Vairas“ parduotuvė, čia pat įsikūrė ir bendrovės biuras. Išsirinkti dviratį galima iš daugiau kaip 70 naujų modelių, tarp jų – dviračiai skirti aukštiems ar stambiems žmonėms bei 2017 m. kolekcijos pavyzdžiai.

„Šis sugrįžimas į Lietuvos rinką – tai savotiška mūsų duoklė šaliai, kurioje gimė bendrovė „Baltik Vairas“, šiandien gaminanti apie 300 tūkst. dviračių per metus. Pagrindiniai mūsų sugrįžimo tikslai – siekis geriau pažinti savo galutinį vartotoją bei būti matomiems ir atviriems Lietuvos talentams, kurie norėtų prisijungti prie mūsų kompanijos. Tuo tikslu Vilniuje atidarome savo parduotuvę ir ofisą. Lygiai taip pat siekiame ir toliau stiprinti savo bendradarbiavimą su čia veikiančiais mūsų produkcijos platintojais“, – sakė „Baltik Vairas“ generalinis direktorius Peteris Jensby.

Anot jo, planuojama, kad „Baltik Vairo“ pardavimai Lietuvos rinkoje sudarys apie 2 proc., o  pagrindinėmis rinkomis ir toliau išliks Vokietija, Olandija ir Danija.

Užsukę į naują „Baltik Vairas“ parduotuvę, pirkėjai gali susipažinti ne tik su ateinančio dviračių sezono pasaulinėmis tendencijomis, bet ir pamatyti kelis 2017 metų kolekcijos modelius. „Kalbant apie Lietuvos rinką, ji labai aiškiai susiskirsčiusi į tris grupes – vieni ieško stilingų miesto dviračių, kiti – universalių. Sparčiai auga ir trečioji grupė pirkėjų, kurie renkasi itin populiarėjančius elektrinius dviračius“, – teigė P. Jensby.

Pastebima, kad Lietuvoje, kaip ir Europoje, itin didėja poreikis dviračių, kuriuos galėtų minti aukštesnio ūgio ir stambesnio sudėjimo žmonės. Pajautusi šį poreikį, bendrovė „Baltik Vairas“ pradėjo gaminti specialiai šiai žmonių grupei skirtus dviračius su dvigubais ratlankiais, pastiprintomis dalimis ir elementais. Vienas tokių dviračių parduotuvės atidarymo proga padovanotas keturis kartus stipriausiu pasaulyje žmogumi pripažintam Žydrūnui Savickui – 170 kg ir 191 cm Lietuvos sportininkui.

„Mums labai svarbu ne tik girdėti ir suprasti savo klientų poreikius, bet ir puoselėti teisingas vertybes“, – pažymėjo bendrovės atstovas. Todėl oficialioje parduotuvės atidarymo šventėje „Baltik Vairas“ metams pasirašė rėmimo sutartį su VŠĮ „Dviračių sportas“, kuri dalyvauja profesionaliose dviračių sporto varžybose Europoje ir Lietuvoje.

„Baltik Vairo“ parduotuvė užima 180 kv. m. plotą, šalia jos – bendrovės biuras, kuriame įkurtos 4 darbo vietos. Jų skaičių ateityje planuojama padvigubinti.

Eglė Gabrytė
Projektų vadovė
UAB "Publicum FComm"
+370 5 269 0033
e.gabryte@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.