IGK AG atidarė naują biurą Čeliabinske

2011-05-16

Uralo regionas leis IGK Group įsitvirtinti Rusijos kreditų rizikos valdymo paslaugų rinkoje.
Šiuo metu Rusijoje veikia penki IGK Group biurai (neskaitant Čeliabinsko, tai Maskva, Nižnij Novgorodas, Samara, Tambovas). Iki 2011 metų pabaigos holdingas taip pat planuoja atidaryti biurą Minske.
„Mums, žinoma, įdomus visas Uralo regionas: Čeliabinskas, Jekaterinburgas, Tiumenė ir dar keli miestai. Šiame pramoniniame regione sutelkta labai daug įmonių, kurioms yra aktualios kreditų rizikos valdymo paslaugos ne tik draudžiant eksporto kreditus, bet ir vidaus rinkos operacijoms. Mes tęsiame savo tinklo plėtrą Rusijoje įsiklausydami į pagrindinius užsakovus ir būtinai atidarysime daugiau biurų. Kada ir kur, pranešime kai tik būsime pasiruošę ižengti į naują regioną", - pažymėjo Galina Seržant vykdančioji IGK AG holdingo (Vokietija) direktorė bei Latvijos holdingo kreditų rizikos valdymo įmonių IGK Service ir Balt Risk vadovė.

P. Seržant pataria Lietuvos verslininkams rimtai įsižiūrėti į Uralo regioną, esančius tame regione milioninius miestus ir, pagal galimybes, išeiti į tą rinką. „Mes, savo ruožtu, biuro atidarymo Čeliabinske proga, planuojame 3 mėnėsius siūlyti nuolaidas mūsų paslaugoms Uralo regione, tarp jų skolų išieškojimui bei kreditinėms-finansinėms ataskaitoms apie konkrečias įmones", - pranešė IGK AG vykdančioji direktorė.
Lietuvoje IGK AG holdingas yra pagrindinis kreditų rizikos valdymo įmonės Lietuvoje UAB IGK Service LT akcininkas.
Apie IGK AG holdingą (www.igk-group.com)
Dukterinės IGK AG holdingo (Vokietija) įmonės dirba Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje ir Rusijoje (Maskvoje, Samaroje, Nižnij Novgorode, Tambove ir Čeliabinske). Globalaus tarptautinio partnerių tinklo, jungiančio 146 partnerius 183 šalyse, dėka, holdingas teikia paslaugas visame pasaulyje. IGK prekinis vardas gerai vertinamas Vakarų Europos, Azijos, JAV valstybėse, o Baltijos ir NVS valstybėse yra žinomas nuo 1992 metų. Per šį laikotarpį sukaupta didžiulė patirtis ir ištobulintos verslo rizikos valdymo technologijos kreditų rizikos valdymo srityje, įmonių kreditingumo ir mokumo vertinime, debitorinių įsiskolinimų išieškojimo srityse. Holdingo įmonių paslaugų portfelį sudaro klasikinis kreditų rizikos valdymo priemonių rinkinys, leidžiantis verslininkams minimizuoti riziką ir išvengti neplanuotų nuostolių, - kreditinės-finansinės ataskaitos apie verslo partnerius (pirkėjus tiekėjus, konkurentus), debitorinių įsiskolinimų išieškojimas, draudimas nuo neatsiskaitymo rizikos, reitingų ataskaitų sudarymas įmonėms, marketingo paslaugos. IGK AG nuolat bendradarbiauja su stambiausiais pasaulinias kreditų rizikos draudikais: EU Hermes, Atradius, Ducroire.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.