„AirBaltic" pristato penkias naujas skrydžių kryptis iš Vilniaus

2015-09-02

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic" rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti net penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais keliautojai iš Lietuvos galės greitai ir patogiai pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.

Nauji „airBaltic" tiesioginiai skrydžiai sujungs Lietuvą ir Baltijos šalis su svarbiausiais Europos miestais ir sustiprins jungtis su visu pasauliu. Plėtra Lietuvoje yra mūsų strategijos, kuria siekiame per artimiausius penkerius metus iš Vilniaus vykdyti 11 tiesioginių skrydžių, dalis. Tiek naujais, tiek ir egzistuojančiais maršrutais skraidinsime, jei ir toliau išliks didelė skrydžių paklausa ir lietuvių noras skraidyti", - sako „airBaltic" komercijos vadovas Kristoferis Viatte.  

„Bendradarbiaudami su bendrove „airBaltic" dar labiau praplėtėme Lietuvos pasiekiamumą - tvirtai ir stabiliai dirbančios oro linijos per dvi dienas pristatė 5 Vilniaus oro uoste atnaujintas kryptis, kurių sostinėje šią vasarą trūko. Dėl šios sėkmingos partnerystės dabar keleiviai didžiausias Europos sostines galės pasiekti dar greičiau ir patogiau. Šiandien visi kartu galime pasidžiaugti tokiu draugystės rezultatu su šia, Baltijos šalyse lyderiaujančia oro bendrove", - teigia Vilniaus oro uosto direktorius Artūras Stankevičius.

Maršrutas    Skrydžių dažnumas    Skrydžiai numatomi nuo      Kaina *,
„Basic" bilietas     Kaina*,
„Business Elite" bilietas
Vilnius - Briuselis    3 skrydžiai per savaitę    Rugsėjo 1 d.    75 eurai     555 eurai
Vilnius - Stokholmas    5  skrydžiai per savaitę    Rugsėjo 1 d.    49  eurai    485  eurai
Vilnius - Helsinkis    5  skrydžiai per savaitę    Rugsėjo 1 d.    49  eurai    485  eurai
Vilnius - Paryžius    3  skrydžiai per savaitę    Rugsėjo 2 d.    75  eurai    555  eurai
Vilnius - Berlynas    3 skrydžiai per savaitę    Rugsėjo 2 d.    59  eurai    539  eurai

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas


Nuo rugsėjo 1 d. „airBaltic" iš Vilniaus oro uosto skraidins Briuselio, Stokholmo, Helsinkio, Paryžiaus ir Berlyno kryptimis. Visą „airBaltic" skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.  


Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic" skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic" skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.


„airBaltic" nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic":

„Air Baltic Corporation" („airBaltic") - punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Rygą su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas - Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic" lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai - trylika „Boeing 737" bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic" pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends" pripažino „airBaltic" viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų  2014 m. „airBaltic" pripažinta punktualiausia  tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Janis Vanags, Vice President Corporate Communications
A/S Air Baltic Corporation
Riga International Airport
LV-1053 Riga, Latvia
Tel. (+371) 6720 7726
E-mail: janis.vanags@airBaltic.lv

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.