„Eni" atstovai Lietuvoje investuos į plėtrą

2015-08-12

Italijos energetikos milžino „Eni" atstovai Lietuvoje UAB „Dasta" pasirengė investicijoms ir ilgalaikei verslo plėtrai. Bendrovės planuose - 0,5 milijono eurų investicijos per porą metų, atstovybių Lietuvoje bei prekių įvairovės plėtra, aktyvesnis darbas su pramonės bendrovėmis. Naujasis bendrovės vadovas Povilas Ugianskis teigia, jog pirmieji darbai jau atlikti - pertvarkoma atstovybių veikla, stiprinamas kolektyvas, pereinama prie pažangesnių technologinių sprendimų, išgryninama verslo idėja.
Buvęs Kauno oro uosto vadovas P. Ugianskis bendrovei vadovauti pradėjo šį pavasarį.
„Bendrovės potencialas milžiniškas. Turime visas galimybes įsitvirtinti, tiek mažmeninėje rinkoje, tiek didmeninėje. Siekiame kuo glaudesnio bendradarbiavimo su Italijos koncernu, tad artimiausiu metu gerokai praplėsime siūlomų prekių bei paslaugų įvairovę. Sieksime tapti išskirtiniu partneriu šalies pramonės bendrovėms, didžiausiems mūsų klientams", - teigia jis.
Jo teigimu, „Dasta" savo klientams netrukus pasiūlys ir kitų gamintojų prekių, skirtų automobilių priežiūrai bei jų eksploatacijai, o taip pat pramonės įmonėms.
„Pertvarkę veiklą iš esmės, galėsime imtis naujų projektų. Žmonės yra pagrindas mūsų veikloje, tad natūralu, kad tam ir toliau bus skiriamas ypatingas dėmesys", - sako jis.
Anot jo, bendrovės veikla iki šiol nebuvo efektyvi, daugelis funkcijų persidengdavo, tad organizacijos pertvarkymas buvo savaiminis dalykas, susijęs su veiklos rezultatų gerinimu.
P. Ugianskio skaičiavimais, bendrovės apyvartos augimas prasidės ateinančiais metais ir sieks iki 10 procentų kasmet. Šiais metais planuojama pasiekti 2,5 mln. eurų apyvartą.
„Dasta" yra Italijos kompanijos „Eni S.p.a.", gaminančios aukštos kokybės tepalus ir eksploatacijos medžiagas, oficiali „Agip” prekinio ženklo atstovė Lietuvoje nuo 1997 m. Šiuo metu „Agip” prekinis ženklas yra keičiamas į pagrindinį koncerno ženklą „Eni”. „Eni S.p.a.” - tai didžiausias Italijos tarptautinis dujų, naftos ir energetikos koncernas. Jis įkurtas prieš 60 metų, veiklą vykdo 90 pasaulio šalių, o jam priklausančiose įmonėse dirba 80 000 darbuotojų.
UAB „Dasta” savo veiklą pradėjo 1995 metais. Bendrovės pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba visų rūšių tepalais, aušinimo skysčiais, langų plovikliais bei kitomis automobilių priežiūros priemonėmis ir pramonei skirtais produktais. Bendrovėje dirba dvidešimt darbuotojų.

 Ervinas Spūdys, ervinas@maniac.lt, 862881527

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.