„BaltCap“ valdoma „FCR Media“ veiks globaliai: bendrovė įžengė į Urugvajaus rinką

2015-08-10

Pirmaujančio Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondo „BaltCap“ valdoma informacijos sklaidos agentūra „FCR Media“ už neskelbiamą sumą įsigijo kontrolinį sėkmingai Urugvajaus rinkoje veikiančios „Volt Directories S.A. Ltd.“ akcijų paketą. Tai pirmoji savo paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms teikiančios „FCR Media“ investicija į Amerikos žemyną.

1983 metais įkurta „Volt Directories“ šiuo metu veikia spaudos, skaitmeninės rinkodaros ir mobiliųjų programėlių kūrimo bei platinimo srityse. Kompanija užima tvirtas pozicijas Urugvajaus reklamos ir  telefoninių katalogų rinkoje. „FCR Media“ įsigijimo sandoris Urugvajuje yra logiškas žingsnis atsižvelgiant į „FCR Media“ grupės verslo modelį, kuriuo ji padeda įmonėms būti matomomis visose skaitmeniniuose kanaluose.

„Volt Directories“ įsigijimo sandorius Urugvajuje „FCR Media“ grupei reiškia, kad  „FCR Media“ tampa globalia skaitmeninės informacijos sklaidos agentūra. „FCR Media“ veiklos modelis taps dar labiau diversifikuotas atsižvelgiant ne tik į rinkas, bet ir į siūlomas paslaugas. Tikimasi, kad sandoris sukurs prielaidas sinergijai skaitmeninės rinkodaros ir reklamos srityse. Galima sakyti, kad „FCR Media“ įžengs į Urugvajaus rinką iškart užėmusi tvirtas pozicijas, todėl savo klientams galėsime užtikrinti matomumą visose skaitmeninėse platformose ir padėsime siekti verslo augimo galimybių visoje Lotynų Amerikoje“, - teigė Jonas Martinsenas, „FCR Media“ generalinis direktorius.

Po sandorio užbaigimo „FCR Media“ veiks 12 rinkų: Airijoje, Švedijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Kroatijoje bei Urugvajuje. 2014 metais grupės pardavimai siekė 64,4 milijono eurų, o EBITDA – 2,4 milijono eurų. „FCR Media“ yra kontroliuojama „BaltCap“. 

„BaltCap“ yra pirmaujantis privataus ir rizikos kapitalo fondas Baltijos šalyse. „BaltCap“ investuoja į įmones su dideliu augimo potencialu, aktyviai dalyvauja jų valdyme bei remia jas vykdant plėtrą į naujas rinkas. Nuo savo veiklos pradžios 1995 metais „BaltCap“ yra investavęs į  maždaug 60 projektų.

Ramojus Motuzas
Jaunesnysis projektų vadovas
UAB „Publicum Financial Communications“
852690033
r.motuzas@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.