„Baltik Vairas“ baigė formuoti vadovų komandos branduolį

2015-06-04

Didžiausias Šiaurės Europoje dviračių gamintojas „Baltik vairas“ savo komandą papildė vyriausiuoju pardavimų vadovu bei vyriausiuoju inovacijų vadovu. Šie pokyčiai kompanijos vadovybėje reiškia, kad „Baltik vairas“ iš esmės baigė formuoti vadovų komandos branduolį.

Naujuoju „Baltik Vairas“ pardavimų direktorium Europai tapęs Michaelas Thurau pastaruosius kelerius metus vadovavo Vokietijos bendrovės „EnergySport“ pardavimų padaliniui ir buvo atsakingas už tokius prekės ženklus kaip „Assos“, „Sidi“, „Kask“, „Rotor“, „Speedplay“, „3T“, „Vredestein“, „Morgan Blue“ bei „High5“. M.Thurau yra sukaupęs vertingos patirties greito vartojimo prekių segmente. Dvylikos metų bagažas mažmeninėje prekyboje padeda jam itin gerai suprasti klientus ir vartotojus. Per savo karjerą naujasis pardavimų direktorius du kartus sėkmingai atgaivino kompanijas, kuomet ėjo generalinio direktoriaus pareigas kompanijose „Aldi“ bei „Coop Kvickly“ Danijoje. Tikimasi, kad M.Thurau didins klientams Europoje sukuriamą pridėtinę vertę ir taip dar labiau padidins „Baltik vairo“ pardavimus.

Naujuoju „Baltik vairas“ inovacijų direktorium tapo Peteris Brolos Kristensenas. Praeityje jis vadovavo pardavimų Danijoje padaliniui „Bike & Co” bei ėjo generalinio direktoriaus pareigas „Mosquito Cykelcenter“/„Cykel-X-Perten“ kompanijose. Naujojo inovacijų direktoriaus 21-erių metų patirtis dviračių industrijoje nuo žemiausių iki vadovaujančių pozicijų padeda jam identifikuoti ir įvertinti dviračių inovacijas ir naujausias tendencijas. Jam bus tiesiogiai pavaldūs „Baltik vairo“ produktų plėtros bei dizaino departamentai.

„Užpildydami pardavimų bei inovacijų direktorių pozicijas toliau formuojame „Baltik vairo“ vadovų komandos branduolį. Tikslas – maksimaliai orientuotis į klientus. Neabejoju, kad naujasis pardavimų direktorius sėkmingai pasitelks savo patirtį ir talentą pardavimams, kurie padės „Baltik vairui“ didinti pajamas, o naujasis inovacijų direktorius prisidės kuriant naujausius dviračių modelius ir savo sprendimais kurs pridėtinę vertę bendrovei ir pasitenkinimą mūsų produkciją klientams“, - teigė „Baltik vairo“ vadovas Peter Ferlev Jensby.

„Baltik vairas“ antrojo šių finansinių metų ketvirčio pardavimo apimtys, palyginti su tuo pačiu 2014 metų ketvirčiu,  išaugo nuo 7,444 mln. eurų iki 14,369 mln. eurų. Bendrovės EBITDA pelnas padidėjo nuo 88 iki 848 tūkst. eurų. Per tą patį laikotarpį įmonėje pagaminta ir parduota 78 000 dviračių ir elektrinių dviračių.

UAB „Baltik vairas“ yra didžiausias dviračių gamintojas Šiaurės Europoje, kurio būstinė yra įsikūrusi Šiauliuose, Lietuvoje. Kompanija vykdo veiklą nuo 1948 metų ir parduoda aukštos kokybės dviračius visoje Europoje. UAB „Baltik vairas“ turi 6 gamybos linijas, kuriose galima  gaminti iki 1700 skirtingų dviračių modelių, o bendras gamybos pajėgumas siekia  iki 500 000 dviračių per metus. Dviračiai yra eksportuojami į 14 šalių, įskaitant Vokietiją, Austriją, Šveicariją, Olandiją,  Daniją ir Suomiją. Kompanijoje dirba 320 nuolatinių darbuotojų, o dviračių sezono metu darbuotojų skaičius viršija 500. Daugiau informacijos ieškokite www.baltikvairas.com

Peter Ferlev Jensby, CEO, email: jensby.p@baltikvairas.lt, +370 657 62777
Daiva Povilaitė, Strateginių projektų ir komunikacijos vadovė, email: povilaite.d@baltikvairas.lt, +370 657 77962

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.