Seime vyks diskusija dėl švietimo įstaigų vadovų konkursų organizavimo ir atestacijos tvarkos

2015-03-13

Pranešimas VIR

2015 m. kovo 18 d. 14 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje vyks Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto ir Lietuvos švietimo tarybos organizuojama diskusija dėl švietimo įstaigų vadovų konkursų organizavimo ir atestacijos tvarkos.

Diskusijai pirmininkaus Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė ir Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė prof. Vilija Targamadzė.

Pranešimą apie švietimo įstaigų vadovų konkursų organizavimo ir atestavimo problemas ir sprendimo būdus skaitys švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, o sistemos tobulinimui numatytas priemones pristatys ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas. Įžvalgomis apie švietimo įstaigų vadovų atestacijos sistemos tobulinimo galimybes pasidalins Nacionalinės mokyklų vertimo agentūros direktorius Gražvydas Kazakevičius, o konkurso organizavimo tobulinimo aspektus apžvelgs Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentė dr. Ramutė Mečkauskienė.

Po pranešimų renginio svečiai bus kviečiami konstruktyviai diskusijai, kurios metu bus siekiama įvertinti visų suinteresuotųjų pusių įžvalgas bei įvardyti konkrečius pasiūlymus sistemai tobulinti.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Seimo interneto svetainėje.

 

Lina Skeberdytė, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto patarėja (tel. (8 5) 239 6858, el. p. lina.skeberdyte@lrs.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.