Verslo moterys rinkosi Kaune

2015-03-05

Kaune vyko visuotinis Verslo moterų tinklo susitikimas. Jo tema – „Susipažinkime artimiau – Kaunas“. 
Tradiciniai verslo moterų susitikimai vyksta nuo 2012 m. Pagrindinis jų tikslas – susipažinti tarpusavyje, padiskutuoti aktualiomis temomis, dalintis gerąja patirtimi, užmegzti verslo ryšius ar tiesiog linksmai paleisti laiką. Visuotiniai susitikimai jau vyko Trakuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Palangoje.
Verslininkės iš visos Lietuvos  Kaune praleido kelias dienas: lankėsi AB „Stumbras“ muziejuje, dalyvavo ekskursijoje po Kauną, kurios paskutine stotele tapo Lietuvos Istorinė prezidentūra. Čia renginio dalyves pasitiko dr. Ingrida Jakubavičienė, knygos „Seserys Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“ autorė. Ji moterims papasakojo apie laikinosios sostinės inteligentiją. Verslo moterys tikrino savo žinias apie Kauną „protų mūšyje“, kurį pravedė istorikas Jonas Palys.
Su verslo moterimis susitiko ir Kauno verslo moterų tinklo garbės narė, Birštono merė Nijolė Dirginčienė. 
Lietuvos Verslo moterų tinklo įkūrėja Asta Šileikienė pasidžiaugė, kad tinklas gyvuoja ir klesti, padėkojo Prekybos, pramonės ir amatų rūmams už palaikymą ir paramą įgyvendinant tinklo idėją bei palinkėjo nepamiršti svarbiausių tinklo tikslo – ne tik gauti, bet ir duoti. 
Kauno verslo moterų tinklas dėkoja renginio rėmėjams – UAB „Autotoja“, UAB „Linolitas“, UAB „Serfas“, UAB „Tuvlita“, UAB „Metga“, UAB „Kauno energetikos remontas“; renginio partneriams – Nordea banko Lietuvos filialui, „Saulėjai SPA“, dizainerei Ingai Kličienei, UAB „Barker home“, UAB „Diremta“, UAB „Ergolain projektai“, Kauno technologijos universitetui, restoranui „Birštono Kurhauzas“, J. Gulbinienės įmonei, UAB „Vynėja“.  Renginio automobilis – Lexus Kaunas. 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.