Sėkmingai įsitvirtinusi Baltarusijoje ir Ukrainoje, „Civitta“ žengia į Moldovos rinką

2014-12-17

Nepriklausoma konsultacijų ir verslo valdymo paslaugų įmonė „Civitta“ toliau plečiasi užsienio rinkose – šią savaitę Moldovoje buvo atidarytas jau aštuntasis įmonės biuras. Intensyvi tarptautinė plėtra vykdoma vadovaujantis ilgalaike įmonės strategija – „Civitta“ siekia būti pirmaujančia konsultavimo paslaugų įmone regione, kuri teikia profesionalias paslaugas vadybos konsultavimo, informacinių technologijų, ES finansuojamų projektų, mokslinių tyrimų ir kitose srityse. Be naujojo ofiso Moldovoje „Civitta“ turi septynis biurus penkiose skirtingose šalyse – Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje.

Pasak „Civitta“ grupės vadovo Adamo Sauliaus Vainos, biuro Moldovoje atidarymą paskatino glaudūs šalies santykiai su Europos Sąjunga ir augantis vaidmuo regione. Šalyje sparčiai gerėja ekonominė situacija (2013 m. BVP augimas – 8,9 proc.), taip pat šiais metais Moldova ir ES pasirašė asociacijos sutartį, kuri sudarė sąlygas Moldovos gyventojų bevizėms kelionėms į Šengeno erdvę. Moldovos įmonių pasiekimai mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje yra aktyviai skatinami įvairių finansavimo programų – H2020, COST, ERASMUS+, Creative Europe, COSME, EUREKA ir kt. Šios priežastys ir patikimi vietos partneriai paskatino įmonę „Civitta” atidaryti naują biurą Moldovoje. Tokiu būdu siekiama išnaudoti susidariusias galimybes ir pasiūlyti vietos įmonėms ir valstybinėms institucijoms platų kokybiškų tarptautine patirtimi paremtų konsultacinių paslaugų spektrą – nuo įmonių problematikos ir galimybių analizės iki finansinių sprendimų valdymo, efektyvių strategijų kūrimo bei sėkmingo jų įgyvendinimo. 

Remiantis „Civitta“ darbo patirtimi, vietiniai biurai suteikia daug privalumų, tačiau nėra būtina sąlyga siekiant dirbti užsienio rinkose. „Civitta“ savo paslaugas sėkmingai teikia ir tose šalyse, kuriose neturi nuolatinių biurų – įmonės veiklos modelis jau sulaukė susidomėjimo daugiau nei 20 skirtingų pasaulio šalių. Vien 2014 m. sėkmingai įgyvendinti projektai tokiose šalyse kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Belgija, Suomija, Danija, Vokietija, Lenkija, Serbija, Rusija, Iranas, o šį mėnesį startuoja naujas projektas Senegale. Užsienio rinkose „Civitta“ projektų komandos daugiausiai dirba su pirmaujančiomis telekomunikacijų ir finansinių paslaugų įmonėmis. Projektų metu siekiama įvertinti naujų produktų kūrimo potencialą, optimizuoti kainodarą, didinti pardavimų apimtis ir klientų išlaikymą, kurti veiklos strategijas, įvertinti finansinius rezultatus bei prižiūrėti verslo informacinių sistemų kūrimo procesus.

„Civitta“ yra valdoma partnerių, kurie tiki, kad jų sukurtas netradicinis įmonės veiklos modelis sudaro palankiausias sąlygas darbuotojų profesiniam tobulėjimui ir skatina perėjimą nuo tradicinių hierarchinių vadovo-darbuotojo santykių prie efektyvesnio, mažiau valdymo lygių turinčio partnerinio tipo modelio. Ilgametė patirtis teikiant konsultacines paslaugas parodė, kad toks valdymo modelis ilguoju laikotarpiu yra tvaresnis. Vienas pagrindinių tai patvirtinančių faktų – iš 15 šiuo metu įmonę „Civitta“ valdančių partnerių didžioji dauguma dirba nuo pirmosios jos sukūrimo dienos. 

Donatas Voveris
Civitta, UAB
donatas.voveris@civitta.lt
+370 615 29 734

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.