Lietuvos kompanija atnaujino Zimbabvės centrinio banko IT infrastruktūrą

2014-11-20

Laimėjusi Zimbabvės finansų ir ekonominio vystymo ministerijos (Ministry of Finance & Economic development) skelbtą konkursą, kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP atnaujino Zimbabvės centrinio banko IT infrastruktūrą. Projekto, kurį finansavo Afrikos vystymo bankas (African Development Bank), vertė – 2 mln. Lt (735 tūkst. JAV dolerių).

BAIP dalyvavo valdymo ir institucinio stiprinimo projekte (Governance and Institutional Strengthening Project (GISP) ir išsprendė Zimbabvės centrinio banko poreikį atnaujinti rezervinių duomenų centrų IT infrastruktūrą Harrare, Masa ir Bullawayo miestuose, kur suprojektavo ir atnaujino duomenų centrų infrastruktūras. Nauja įranga užtikrins banko veiklos tęstinumą ir duomenų prieinamumą incidento ar avarijos atveju, suteiks galimybę centralizuotai valdyti serverius ir juos virtualizuoti.

Įrangai buvo keliami aukšti veiklos tęstinumo ir saugumo reikalavimai, pagal kuriuos naujoji infrastruktūra užtikrins greitą duomenų atstatymą ir rezervinių duomenų centrų plėtros galimybes. 

Lietuvoje taip pat lankėsi Zimbabvės centrinio banko atstovai ir individualiose sesijose su BAIP specialistais dalinosi patirtimi apie kritinės infrastruktūros sprendimus finansinėse institucijose.  

Konkurse Lietuvos įmonė konkuravo su kompanijomis iš JAV, Italijos, Zimbabvės ir Pietų Afrikos Respublikos. 

BAIP taip pat teikia sprendimus Lietuvos komerciniams bankams, Lietuvos ir Burundžio centriniams bankams ir  Mauricijaus elektroniniam registrui.

UAB BAIP - kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, programinę, kompiuterinę įrangą, IT saugos ir aptarnavimo paslaugas. Bendrovė įgyvendina sudėtingus migracijos, sistemų diegimo ir duomenų atstatymo projektus bei užtikrina IT sistemų atsparumą. Įmonė priklauso BAIP grupei, valdančiai IT bendroves „Acena“, „NRD“, Norway Registers Development AS, Norway Registers Development East Africa Limited ir NRD CS.

Goda Smilingytė, rinkodaros vadovė
El. paštas: g.smilingyte@baip.lt Tel.: 8 618 18822

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.