Efektyvumo pokyčiams tęsti paskirtas naujas "Baltik vairas" generalinis direktorius

2014-11-03

Spalio pabaigoje naujuoju "Baltik vairas" generaliniu direktoriumi paskirtas Peteris Ferlevas Jensby. Specialistas iš Danijos yra gerai žinomas verslo planavimo ir vystymo strategas.
"Labai džiaugiuosi, kad Peteris sutiko prisijungti prie mūsų. Nebuvo lengva, nes tai aukščiausio lygio profesionalas. Jis padės tobulinti vidinius procesus, kurie reikalingi siekiant tapti efektyviai ir sėkmingai dirbančiu dviračių gamintoju, o taip pat prisitaikyti prie besikeičiančios rinkos  - augti ir pelningai dirbti", - sakė "Baltik vairas" valdybos pirmininkas Nielsas Peteris Pretzmannas.
Kolegų vertinamas kaip stiprus lyderis, pasižymintis strateginiu ir analitiniu mąstymu, puikiomis derybinėmis savybėmis, P. F. Jensby tvirtina, kad bendrovė "Baltik vairas" turi puikų potencialą sėkmingai dirbti pasaulinėse rinkose.
"Mūsų stiprybė - ilgalaikiai santykiai su klientais ir aukštos kokybės gaminiai. Tačiau siekiant tapti patraukliu dviračių gamintoju Europoje, turime sukurti papildomą vertę. Kad to pasiektume, privalome sustyguoti vidinius procesus, sukurti efektyviai veikiančias sistemas ir sutelkti produktų vystymo bei dizaino kompetencijas į tokias naujas, augančias rinkas kaip elektriniai dviračiai" , - sakė naujasis "Baltik vairas" generalinis direktorius.
Profesionalas iš Danijos dažniausiai kviečiamas konsultuoti įmones, išgyvenančias  esminius pokyčius. Per savo karjerą, P. F. Jensby yra vadovavęs daugiau nei dešimčiai įmonių. Keletą jų įkūrė savo jėgomis, buvo jų valdybos pirmininkas.

Daiva Povilaitė
UAB "Baltik vairas" Strateginio pardavimų planavimo vadovė
tel. +370 657 77962 arba el. paštu povilaite.d@baltikvairas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.