„Snoro“ bankroto administratorius kreditoriams pervedė dar 150 milijonų litų

2014-11-06

Banko „Snoras" bankroto administratorius pervedė dar 150 milijonų litų antrosios eilės kreditoriui – VšĮ „Indėlių ir investicijų draudimas". Po šios transakcijos šiam kreditoriui sugražintų lėšų suma pasiekė 1,875 mlrd. litų, o bendra gražintų lėšų suma, įskaitant ir pirmosios eilės kreditorius, jau siekia 1,884 mlrd. litų.

„Lėšos gražinamos laikantis teismo patvirtinto plano. Praėjus mažiau nei trejiems metams nuo bankroto proceso pradžios mums pavyko sugrąžinti ir išmokėti daugiau nei 1,8 milijardo litų. Įgyvendinus ketvirtojo ketvirčio mokėjimų planą, bendra mokėjimų suma viršys 2 milijardus litų" – pažymėjo „Snoro" bankroto administratorius Neilas Cooperis.

Bankroto administratoriaus komanda taip pat neseniai užbaigė derybas dėl vieno svarbiausių „Snoro" aktyvų – „Finastos" bankinės grupės – pardavimo. Praėjusią savaitę Kreditorių komitetas pritarė investuotojo pasirinkimui ir patvirtino pardavimo sąlygas, o prieš kelias dienas buvo pasirašyta sutartis su pirkėju – investicinės bendrovės „Invalda LT" vadovaujamu konsorciumu.

Dominykas Dimavičius
„Publicum FComm“
Tel. +370 5 249 9087
Mob. +370 620 12926
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.