Generalinė prokuratūra nutraukė „Snoro“ bankroto administratoriaus bylos tyrimą, N.Cooperis svarsto tolesnius žingsnius

2014-09-10

Vakar Generalinė prokuratūra paskelbė, kad ikiteisminis tyrimas dėl BAB „Snoras“ bankroto administratoriaus veiksmų nutrauktas neradus nusikalstamos veikos požymių. Visi Neilui Cooperiui anksčiau pareikšti nutarimai panaikinti.

Savo pranešime Generalinė prokuratūra pažymi, kad bankroto administratoriaus pareiga yra užtikrinti, kad visus procesinius veiksmus vykdytų kompetentingi asmenys,  veikiantys remdamiesi veikiančiais įstatymais ir geriausia praktika. Bylą tyręs prokuroras konstatavo, kad bankroto administratorius ėmėsi visų reikalingų veiksmų, kurie padėtų užtikrinti, kad bankroto procesas būtų vykdomas griežtai laikantis Lietuvos įstatymų.

Komentuodamas Generalinės prokuratūros pranešimą, „Snoro“ bankroto administratorius Neilas Cooperis pažymėjo:

„Džiugu, kad prokuroras pripažino, kad mūsų komanda kiekviename proceso etape veikė vedina įstatymų ir kreditorių interesų. Dabar, kai byla baigta, mes galime be jokių kliuvinių susitelkti ir tęsti reikšmingus  procesus, kol darbai bus perduoti mano įpėdiniui artimiausiu metu. Žinoma, mes ir toliau pagelbėsim prokurorams, kurie tiria banko žlugimą lėmusius sukčiavimo veiksmus. Be to, tarsiuosi su patarėjais dėl tolesnių žingsnių, kuriuos galima žengti nutraukus ikiteisminį tyrimą“.

Eglė Gabrytė
Projektų vadovė
UAB „Publicum FComm“
+370 5 269 0033
e.gabryte@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.