„Snoro“ kreditoriams jau išmokėta 1,7 milijardo litų

2014-08-04

„Snoro“ bankroto administratorius išmokėjo dar 750 mln. litų antros eilės banko kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pagal Vilniaus apygardos teismo patvirtintą trečiąjį mokėjimų planą. Atlikus šį mokėjimą iš viso pirmos ir antros eilės „Snoro“ kreditoriams jau išmokėti 1,684 mlrd. litų.     

„Daugiau kaip pusantro milijardo litų jau išmokėta banko kreditoriams ir mokėjimai toliau bus tęsiami Rugsėjį ir vėliau. Nuo bankroto bylos iškėlimo praėjo vos pustrečių metų, tačiau per tą laiką pavyko sukaupti ir išmokėti reikšmingas sumas banko kreditoriams.

Toliau kreditorių naudai tęsiame bankroto procedūras – sėkmingai parduodamas bankui priklausęs ir iš skolininkų perimtas nekilnojamasis turtas, be to, vykdome derybas dėl likusių banko aktyvų – „Finastos“ bankinės grupės ir paskolų portfelio – pardavimo“, – sako Neilas Cooperis, „Snoro“ bankroto administratorius.         

Iš viso kreditoriai yra pateikę daugiau kaip 29500 pareiškimų bankrutavusiam „Snoro“ bankui, iš kurių 17234 pareiškimai yra patvirtinti teismo, nebeskaičiuojant jau išmokėtų reikalavimų. Kreditorių pareiškimai yra gauti iš 57 jurisdikcijų visame pasaulyje: pagal bendrą reikalavimų vertę, 18% kreditorių pareiškimų gauta iš Rusijos federacijos, 5% – iš Jungtinės Karalystės, po 2% – atitinkamai iš Didžiosios Britanijos Mergelių salų, Bahamų salų ir Panamos, 8% – iš kitų valstybių. Likusi dalis – 63% pareiškimų – gauti iš Lietuvoje registruotų kreditorių. 

Dominykas Dimavičius
Jaunesnysis projektų vadovas
UAB "Publicum"
8 620 12926
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.