Premjeras A. Butkevičius: Lietuvos verslo konfederacijoje sutelkta mūsų valstybės ekonominė jėga

2014-05-29

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos 20-mečio kongrese ir kasmetinėje apdovanojimų ceremonijoje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės valdovų rūmuose. Kreipdamasis į susirinkusiuosius, premjeras teigė, kad didžiuojasi Lietuvoje kuriamu produkcijos ir teikiamų paslaugų potencialu, kuris leidžia vis aktyviau įsiterpti į naujas užsienio rinkas ir taip stiprinti šalies ekonomiką.

„Į Lietuvos verslo konfederaciją susivienijusios įmonės ir asociacijos yra stipri mūsų valstybės ekonominė jėga, sukurianti daugiau kaip penktadalį  bendrojo vidaus produkto. Konfederacija tapo tuo magnetu, kuris traukia po pasaulį pasklidusius mūsų verslo, aukštųjų technologijų, mokslo atstovus atsigręžti į Tėvynę ir savo patirtimi bei žiniomis talkinti Lietuvai, prisidėti prie pažangios ekonomikos kūrimo“, – turėdamas galvoje konfederacijos iniciatyvą kasmet organizuoti Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą, kuris tampa naujų verslo idėjų šaltiniu, kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Premjeras akcentavo, kad jo vadovaujama Vyriausybė ne tik vykdo savo įsipareigojimą kurti verslui palankią aplinką, bet ir itin vertina stiprią socialinę-ekonominę partnerystę su verslu, todėl susirinkusiuosius ragino būti atsakingais įsivedant eurą. „Greitu laiku tikimės išgirsti gerą žinią Lietuvai apie atvertą kelią į bendros Europos Sąjungos valiutos erdvę. Kviečiu prisidėti  įgyvendinant strateginį mūsų tikslą – kuo sklandžiau įvesti eurą, kurio nauda verslui bus neabejotina. Yra parengtas Geros verslo praktikos memorandumas, kuris padės sukurti didesnį Lietuvos žmonių pasitikėjimą, kad bus apsaugoti jų interesai – sąžiningai perskaičiuojamos kainos, nepasinaudota galimybe jas didinti. Tokių nuostatų kviesčiau laikytis jau dabar“ , – ragino Ministras Pirmininkas.

Baigdamas kalbą premjeras džiaugėsi Lietuvos verslo konfederacijos 20-ies metų epocha, per kurią Lietuvos verslas, nepaistant pakilimų, nuosmukių ir išbandymų, sugebėjo prisitaikyti reikliose rinkose ir tapti pasaulio prekybos dalimi. 

Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.