Kėdainių LEZ užsienyje pristato Lietuvos galimybes

2014-05-12

Š.m. gegužės 13 dieną Kėdainių laisvosios ekonominės zonos (toliau - Kėdainių LEZ) atstovai dalyvaus Stavangeryje (Norvegija), vyksiančiame tarptautiniame verslo forume, kuriame bus aptariamos gamybos bei tiekimo perspektyvos Lietuvoje, plačiai pristatant Kėdainių LEZ pasiruošimą priimti užsienio investicijas.

Forumo metu bus apžvelgiamas Lietuvos, kaip naujo gamybos centro, investicinis potencialas, Kėdainių LEZ privalumai ir siūlomos galimybės. Taip pat bus aptariamas Lietuvos darbo rinkos potencialas, gamybos sektoriaus rodikliai, mokesčių ir finansavimo bazė bei iniciatyvos.

Kėdainių LEZ atstovai, pateikdami Lietuvos gamybos sektoriaus apžvalgą, atskleis Kėdainiuose įkurtos laisvosios ekonominės zonos verslo aplinkos patrauklumą ir perspektyvumą čia kuriant naujas įmones.

Tai jau trečias toks, iš suplanuotų trijų, Kėdainių LEZ atstovų susitikimas su užsienio verslo iniciatorių atstovais. Šie susitikimai itin reikšmingi dėl galimybės atkreipti potencialių užsienio investuotojų dėmesį į Lietuvą ir jos centre esančią Kėdainių LEZ. 

Kėdainų rajono savivaldybė
J. Basanavičiaus str. 36, Kėdainiai, LT-572887
el. paštas: administracija@kedainiai.lt
www.kedainiulez.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.