Verslo misija į Gruziją

2014-02-11

Lietuvos verslo konfederacija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoja verslo misiją į Gruziją, Tbilisį, kovo 26-28 dienomis. Verslo misija vyks LR Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir LR Ūkio ministro Evaldo Gusto oficialaus vizito metu.

Programoje:

Kvietimas

Gruzija pagal prekybos apyvartą yra viena pagrindinių Lietuvos partnerių Kaukaze, aplenkdama Azerbaidžaną. Lietuva į Gruziją eksportuoja automatinio duomenų apdorojimo mašinas ir jų įtaisus, medikamentus, biuro mašinas, specialias autotransporto priemones bei radijo arba televizijos laidų perdavimo aparatūrą ir t.t.

Statistikos departamento duomenimis, 2012 m. Lietuvos eksportas į Gruziją sudarė 119, 42 mln. Lt (34,59 mln. EUR) ir lyginant su 2011 m. išaugo 46 proc.

Dalyvavimo sąlygos:

Verslo misijos į Gruziją kaina vienam dalyviui – 1 200 Lt. Į kainą įskaičiuota: verslo forumo organizavimas, verslo susitikimų organizavimas, pietūs forumo metu, oficiali vakarienė, dalyvių katalogas, vietiniai pervežimai. Viso kelionės paketo kaina – 5 000Lt, į kaina įskaičiuoti lėktuvo bilietai bei 4 nakvynės (kaina gali kisti dėl lėktuvo bilietų kainų pokyčio).

Verslo misija dalinai finansuojama ES struktūrinių fondų lėšomis.

Susidomėjusius prašome užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu julija@lvk.lt iki vasario 17 d.

 

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.