"Idavang" vienijasi su bendru vardu

2013-12-18

Kiaulininkystės įmonių grupė "Idavang", veikianti Lietuvoje ir Rusijoje, vienija savo dukterinių kompanijų vardus. 3 kiaulių auginimo įmonės Lietuvoje, įskaitant "Saerimner", ir 2 įmonės Rusijoje pavadintos "Idavang" vardu.
Pokyčiai yra nulemti įmonių grupės siekio būti atpažįstamai pagal vienodai aukštus veiklos standartus abejose rinkose, kuriose veikia grupės kiaulininkystės fermos. Gilėjantis bendradarbiavimas tarp "Idavang" įmonių leis grupės darbuotojams naudotis sukauptomis tarptautinėmis žiniomis nepaisant geografinių ribų.
Anot "Idavang" grupės generalinio direktoriaus Klauso Baltserseno (Claus Baltsersen), grupė ir toliau dirbs vadovaudamasi savo į darbuotojus, aplinkosaugą ir gyvūnų gerovę orientuotu verslo modeliu. Tačiau nauja strategija taip pat sukurs naujus ir harmonizuos jau egzistuojančius, laiko patikrintus "Idavang" gamybos standartus.
"Kompanijos partnerių, kaimyninių bendruomenių, reguliuojančių institucijų bei kitų suinteresuotų šalių Lietuvoje ir Rusijoje lūkesčiai dėl aukštos produkcijos kokybės, atsakingos partnerystės, gyvūnų gerovės, atliekų tvarkymo, pagarbaus žmogiškųjų resursų valdymo ir bendradarbiavimo su vietinėmis bendruomenėmis - sutampa. Atsinaujinusi grupės strategija ir to sąlygotas tarptautinis bendradarbiavimas bei patirties dalijimasis užtikrina, kad šių standartų ir Lietuvoje, ir Rusijoje bus laikomasi be išlygų", - sakė K.Baltsersenas.
Šie pokyčiai nepalies atskirų "Idavang" grupės įmonių Lietuvoje ir Rusijoje valdymo. Saulius Leonavičius išliks Lietuvos įmonės generalinis direktorius, o Algirdas Valančius tęs savo darbą kaip Rusijos bendrovės generalinis direktorius.
Už "Idavang" valdymą grupės mastu yra atsakinga komanda, kurią sudaro "Idavang" grupės generalinis direktorius Klausas Baltsersenas, taip pat - "Idavang" įmonės Lietuvoje (buvusios "Saerimner") generalinis direktorius Saulius Leonavičius, "Idavang" įmonės Rusijoje (buvusios "Rurik Agro") generalinis direktorius Algirdas Valančius bei "Idavang" grupės finansų direktorius Maiklas Henriksenas (Michael Henriksen).
Kartu su vieningo vardo įvedimu, "Idavang" grupės administracinė būstinė yra perkeliama iš Danijos į Lietuvą, Vilnių, taip užtikrinant dar efektyvesnius verslo procesus.
Senovės skandinavų mitologijoje "Idavang" reiškia taikos lygumą, kurioje gyvena dievai.
"Idavang" grupė priklauso individualiems asmenims ir Tarptautinei Finansų Korporacijai, valdomai Pasaulio banko.
UAB "Saerimner" pavadinimas keičiamas į UAB "Idavang".
UAB "Pasodėlė" pavadinimas keičiamas į UAB "Idavang Pasodėlė".
UAB "Kepalių bekonas" pavadinimas keičiamas į UAB "Idavang Kepaliai".

Apie "Idavang"
Lietuvoje 11 kompleksų valdanti "Idavang" yra didžiausia šalies kiaulių augintoja. Rusijoje "Idavang" valdo 2 kompleksus ir eksploatuoja 6,5 tūkst. ha laukų bei yra 17-ta didžiausia kiaulininkystės įmonė Rusijos rinkoje.
2011 m. į "Idavang" investavo Tarptautinė finansų korporacija (TFK), priklausanti Pasaulio banko grupei. 20 proc. akcijų įsigijusi TFK investuoja tik į jo griežtus aplinkosauginius, socialinės atsakomybės, gyvūnų gerovės ir finansinio stabilumo reikalavimus atitinkančius verslus.

Lina Mockutė, 8 616 84910, l.mockute@publicum.lt
www.idavang.lt
 Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.