UAB "Fortum Heat Lietuva" tapo Lietuvos verslo konfederacijos nare

2013-12-11

Praėjusią savaitę įvykusiame asociacijos „Lietuvos verslo konfederacija“  prezidiumo posėdyje buvo vienbalsiai pritarta UAB „Fortum Heat Lietuva“ narystei konfederacijoje. Įmonė tapo 87 konfederacijos nare.

Pagrindinius savo veiklos tikslus „Lietuvos verslo konfederacija“ įgyvendina per įsteigtas komisijas, kuriose dirba verslo atstovai, įvairių sričių specialistai ir ekspertai. „Fortum Heat Lietuva“ verslo veikla paremta CO2  emisijų mažinimo strategija, kuri atitinka ir „Lietuvos verslo konfederacijos“ Aplinkos ir energetikos komisijos tikslus.

Pasak „Fortum Heat Lietuva“ generalinio direktoriaus Vitalijaus Žutos, Aplinkos ir energetikos komisija atstovauja verslo vartotojų interesams ir siekia, jog aplinkos ir energetikos politikoje būtų laikomasi skaidrumo, nediskriminavimo ir konkurencingumo principų. „Ši nuostata mums yra labai svarbi, nes komisijos tikslai atitinka ir mūsų įmonės poziciją. Narystė šioje organizacijoje mums suteikia galimybę teikti savo pasiūlymus valdžios institucijoms, be to, skatina tiesioginę partnerystę ir bendradarbiavimą su kitais konfederacijos nariais, kartu inicijuoti ir organizuoti susitikimus, projektus, verslui ir plačiajai visuomenei aktualiomis temomis,“ – pažymėjo Vitalijus Žuta.

„Lietuvos verslo konfederacija“ – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija, tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce - ICC) oficialus atstovas Lietuvoje, dalyvaujantis Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje.

 „Fortum Heat Lietuva“

„Fortum“ Lietuvos energetikos rinkoje veikia nuo 1999 metų ir įrodė esanti atsakinga, konkurencinga ir sąžininga vietos bendruomenių partnerė bei kaimynė. Šiuo metu „Fortum“ eksploatuoja Joniškio ir Švenčionių miestų bei rajonų centralizuoto šilumos tiekimo tinklus, termofikacinę jėgainę Klaipėdoje, administruoja UAB „Fortum ekošiluma“ veiklą ir ieško investicinių galimybių Kaune ir Vilniuje. Lietuvoje „Fortum“ įmonių grupėje dirba 105 darbuotojai, o bendros investicijos siekia daugiau nei 480 milijonus litų. Daugiau informacijos – www.fortum.lt

„Fortum“

„Fortum“ tikslas yra gaminti energiją, gerinančią gyvenimo kokybę šiandienos ir ateities kartoms. Kompanijos sukurti energijos gamybos būdai yra minimaliai taršūs, efektyviai naudojantys gamtos išteklius, užtikrinantys energijos tiekimo saugumą ir teikiantys naudą jos akcininkams. „Fortum“ gamina, tiekia, parduoda elektrą ir šilumą, teikia ekspertines paslaugas.

„Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje ir Lenkijoje. Ateityje integruota Europos ir greitai auganti Azijos rinka kompanijai siūlo papildomas augimo galimybes. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 10400 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinki vertybinių popierių biržoje. Daugiau informacijos – www.fortum.com

Andrius Kasparavičius, atstovas spaudai, tel. +37069817740, andrius@koko.lt.Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.