"Ryanair" iš kauno skraidins į Sicilijoje esantį komiso miestą

2013-12-04

Populiariausia pigių skrydžių aviakompanija "Ryanair" nuo pavasario iš Kauno pasiūlys dar vieną naują maršrutą į Sicilijos pietuose esantį miestą Komisą. Skrydžiai, kurie prasidės nuo kitų metų kovo 30 d., bus vykdomi du kartus per savaitę - ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Iš viso 2014 m. vasarą aviakompanija "Ryanair" iš Kauno pasiūlys skrydžius 21 kryptimi.

"Aviakompanija "Ryanair" džiaugiasi galėdama pasiūlyti dar vieną maršrutą iš Kauno.  Skrydžiai šia kryptimi bus vykdomi du kartus per savaitę, todėl į šį kraštą bus galima keliauti ne tik savaitgaliui, bet ir ilgesnėms atostogoms. Norintys įsigyti bilietų, netrukus tai galės padaryti "Ryanair" tinklalapyje.

Šia proga aviakompanija siūlo įsigyti 100 tūkst. bilietų visomis aviakompanijos "Ryanair" kryptimis, įskaitant keliones iš Kauno į Kaljarį bei Oslą Rygę, tik už 55 litus į vieną pusę. Pasiūlymas galioja kelionėms 2014 metų sausio ir vasario mėnesiais, skrendant pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. Paskubėkite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, kuris galioja bilietus perkant iki 2013 m. gruodžio 5 d. tinklalapyje www.ryanair.com.", - sakė "Ryanair" pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen.

Elina Hakkarainen
Pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims
Telefonas +353 1 508 1766
Mobilus: +46 733 384 346
El. paštas: hakkarainene@ryanair.com

 Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.