"Agrowill Group" pradeda atsiskaitinėti su kreditoriais

2013-12-02

"Agrowill Group" įmonių grupė nuo šiandien pradeda mokėti restruktūrizuojamas skolas. Restruktūrizavimai buvo iškelti daliai žemės ūkio bendrovių ir valdančiajai bendrovei AB "Agrowill Group".
"Atsiskaitymas ir su pagrindinės įmonės, ir su antrinių žemės ūkio bendrovių kreditoriais vyks tiksliai taip, kaip numatyta restruktūrizavimo planuose", - teigė "Agowill Group" valdybos pirmininkas Vladas Bagavičius.
Dėl skirtingų restruktūrizavimo bylų iškėlimų, atsiskaitymai vyks irgi palaipsniui, taip kaip numatyta kiekvienos įmonės restruktūrizavimo planuose.
V. Bagavičiaus teigimu, visų pirmą bus išmokama 15 proc., o paskutiniais restruktūrizavimo metais - 85 proc. kreditorinių reikalavimų. Tai reiškia, kad 2013-2014 metais bus išmokama 15 proc. kreditorinių reikalavimų.
Nuo šiandien prasideda atsiskaitymas ir bus mokama restruktūrizuojamų ŽŪB "Agrowill Kairėnai", ŽŪB "Agrowill Spindulys" ir ŽŪB " Agrowill Vėriškės " kreditoriams. Viso šiems kreditoriams jau šią savaitę bus išmokėta apie 1,45 mln. LTL.
Dar šių metų gruodžio 29 d. - bus atsiskaitoma su ŽŪB "Agrowill Skėmiai" kreditoriais (apie 0,6 mln. Lt), o 2014 m. balandžio 7 d. bus atsiskaitoma su AB "Agrowill Group" kreditoriais (1,8 mln. Lt).
Kitose bendrovėse  pagal restruktūrizavimo planus 15 proc. mokėjimai yra numatyti 2014 m. gruodžio mėnesį.
"Eesame dėkingi mūsų kreditoriams už kantrybę. Džiaugiamės, kad su daugeliu iš jų šiai dienai esame partneriai ir sėkmingai bendradarbiaujame, nepaisant vykdomų restruktūrizavimo procesų", - teigia V. Bagavičius.
Papildoma informacija dėl mokamų sumų bei terminų tel. 8 5 233 53 40, nemokama linija 8 800 11050, el. paštas restrukturizavimas@agrowill.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.