Aviacijos mokymų centras "Baltic Aviation Academy" tapo Lietuvos ir Malaizijos verslo tarybos nariu

2013-10-17

Aviacijos mokymų centras „Baltic Aviation Academy" įstojo į Lietuvos ir Malaizijos verslo tarybą. Lietuvos ir Malaizijos verslo tarybą įsteigė Lietuvos pramonininkų konfederacija siekdama puoselėti dvišalius santykius tarp Malaizijos ir Lietuvos.

Artimiausiu metu yra planuojamas Malaizijos atstovų vizitas. „Baltic Aviation Academy" kviečia aviacijos sektoriaus įmonių - valstybinių oro linijų ir civilinės aviacijos, administracijų atstovus dalyvauti šiame susitikime. Aviacijos kompanijos „Boeing"  atliktos rinkos analizė rodo, jog per artimiausius 20 metų Azijos ir Ramiojo vandenyno aviacijos rinkoje prireiks apytiksliai 193000 komercinių pilotų, t. y. apie 9600 specialistų kiekvienais metais. Tai reiškia, kad Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas yra vienas didžiausių darbo rinkų aviacijos sektoriuje.

„Mūsų akademija, norėdama geriau susipažinti su keliamais reikalavimais ir rinkos poreikiais, jau kelerius metus aktyviai dirba Pietryčių Azijoje - dalyvauja organizuojamose konferencijose ir parodose.  Šiame regione yra didelis kvalifikuotų pilotų deficitas. Narystė naujame projekte atvers naujas galimybes - išplės ryšių tinklą, atvers naujų bendradarbiavimo galimybių su Malaizijos kompanijomis bei valstybinėmis institucijomis", - komentavo Eglė Vaitkevičiūtė, generalinė „Baltic Aviation Academy" direktorė.

Šiais metais įkurtos verslo tarybos veikla apima valstybinių vizitų organizavimą, aktyvaus dalykinio bendradarbiavimo skatinimą, Lietuvos  žinomumo didinimą. Ilgalaikis Lietuvos ir Malaizijos verslo tarybos tikslas yra sukurti naują tiekimo grandinę iš Baltijos šalių į Pietryčių Azijos tautų organizaciją ir įgalioti Malaiziją tapti Lietuvos gamintojų centru šiame regione.

„Baltic Aviation Academy" mokėsi daugiau kaip 15.000 aviacijos specialistų. Įmonė organizuoja orlaivių įgulų mokymus, teikia konsultavimo paslaugas, taip pat veda pradinio skrydžio kursus privataus piloto licencijai gauti. Mokymai vyksta mokymo centre Vilniuje arba treniruoklių centruose visoje Europoje. „Baltic Aviation Academy" išduodami kursų baigimo pažymėjimai galioja Europos Sąjungoje, Ukrainoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Tadžikistane, Baltarusijoje, Izraelyje, Afganistane ir Brazilijoje. Įmonės klientų geografija - nuo Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių iki NVS valstybių, Artimųjų Rytų, Pietų Amerikos bei Indijos regionų. „Baltic Aviation Academy" yra Lietuvos aviacijos verslo įmonių grupės „Avia Solutions Group" dalis.

Apie ,,Baltic Aviation Academy”: www.balticaa.com

Kontaktinis asmuo: Natalja Chrustaliova 

Komunikacijos projektų vadovė

Tel. Nr: +370 699 39352

El. paštas: a.budelyte@balticaa.com

Facebook: https://www.facebook.com/BalticAviationAcademy

Twitter: https://twitter.com/BalticAAcademy

LinkedIn: http://www.linkedin.com/groups/Baltic-Aviation-Academy-3887713

Youtube: http://www.youtube.com/user/marketingbaa 

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.