MAXIMA tiesia pagalbos ranką Lietuvos pieno perdirbėjams

2013-10-11

Jau kitą savaitę dalis Rusijos rinkai pagamintų pieno produktų pasieks MAXIMA parduotuves. Dėl produkcijos realizavimo prekybos tinklas susitarė su dviem didžiaisiais šalies pieno perdirbėjais – bendrovėmis „Vilkyškių pieninė“ ir „Pieno žvaigždės“. Šių bendrovių produkcijos MAXIMA parduotuvėse bus galima įsigyti 20-30 procentų pigiau.

 „Išties džiaugiamės galėdami palaikyti šalies gamintojus ir padėti jiems realizuoti produkciją Lietuvoje. Tai taip pat gera žinia ir Lietuvos žmonėms, kurie mėgstamus pieno produktus galės įsigyti pigiau“, - sako MAXIMA Maisto prekių pirkimo departamento direktorius Tomas Marcinkevičius.

MAXIMA prekybos tinklui susitarimus dėl produkcijos realizavimo jau pavyko pasiekti su dviem didžiaisiais šalies pieno perdirbėjais – bendrovėmis AB „Vilkyškių pieninė“ ir AB „Pieno žvaigždės“. Tad jau kitos savaitės pradžioje tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje pasirodys Rusijos rinkai gamintas kefyras, grietinė, varškė, jogurtas - maždaug 30 skirtingų pavadinimų produktų.

Pasak T. Marcinkevičiaus, tai pirmieji susitarimai, kurių pavyko pasiekti su Lietuvos pieno perdirbimo bendrovėmis. Dėl Rusijos rinkai gamintos produkcijos realizavimo bus tariamasi ir su kitais šalies pieno perdirbėjais. Tai bus kokybiški pieno produktai, kurie gaminti Rusijos rinkai. Tačiau Rusijai sustabdžius lietuviškų produktų importą ir Lietuvos pieno perdirbėjams neturint galimybių operatyviai sustabdyti ar perplanuoti gamybos, nuspręsta juos realizuoti Lietuvoje.

 Šių produktų  kokybė, skonis, galiojimo terminai atitiks visus Lietuvoje galiojančius maisto produktų saugos bei kokybės reikalavimus. Nors MAXIMA parduotuvių lentynose pasirodysiantys pieno produktai bus su rusiškomis etiketėmis, ant kiekvienos pakuotės prekės aprašymas bus pateikiamas ir valstybine kalba, laikantis LR Maisto produktų ženklinimo normų.

Šių produktų kaina taip pat bus mažesnė nei įprasta. „Šiems produktams taikysime akciją, tad jų kaina bus 20-30 proc. mažesnė nei įprasta Lietuvoje. Toks kainų nustatymo principas bus taikomas ir kitų Lietuvos bendrovių Rusijos rinkai gamintai pieno produkcijai, jei pavyks su jomis susitarti. Tad pieno produktų kainos trumpalaikėje perspektyvoje mažės“, - sako T. Marcinkevičius.

Prekybos tinklas MAXIMA yra vienintelis, kuriam pavyko operatyviai susitarti dėl Lietuvos pieno perdirbimo bendrovių Rusijai skirtos produkcijos realizavimo. MAXIMA tokiu žingsniu siekia padėti į į ekonominį konfliktą su Rusija patekusiems Lietuvos pieno perdirbėjams ir pasiūlyti Lietuvos vartotojams mėgstamų pieno produktų įsigyti pigiau.

Renata Saulytė
MAXIMA LT, UAB, Komunikacijos vadovė
Tel.: 8 5 2744391;
Mob. tel.: 370 659 90 342
EL. p. renata.saulyte@maxima.lt;
www.maxima.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.