Organizuojama Lietuvos verslo misiją į Vietnamą

2013-08-21

Lietuvos-Vietnamo bendradarbiavimo asociacija ir Lietuvos prekybos namai Vietname organizuoja Lietuvos verslo misiją į Vietnamą. Ji vyks 2013 m. spalio 14-25 dienomis.
 
Verslo misijos metu, atsižvelgiant į įmonės poreikius bus suorganizuoti verslo susitikimai ir pažintinė programa.
 
Spalio mėnesį Hošimine (Saigonas) bus atidaryti Lietuvos prekybos namai Vietname. Lietuvos prekybos namuose,  gaminių/produkcijos ekspozicijoje, suinteresuotos įmonės neribotam laikotarpiui galės pristatyti savo gaminamą produkciją. Pagal jūsų pageidavimus Lietuvos prekybos namai Vietname rekomenduos jums patikimus  (eksporto/importo) verslo partnerius.
 
Atkreipiame dėmesį - Vietnamas neribotų galimybių šalis Lietuvos verslui. Santykinai nedideleje šalyje gyvena apie 100 mln. gyventojų. Tai 13-ta didžiausia valstybė pagal gyventojų skaičių pasaulyje. Viename kvadratiniame kilometre Vietname statistiškai yra 312,2 gyventojų. (Palyginimui, Rusijoje - 8,3 , Vokietijoje - 231,2, Lietuvoje - 42,9 gyventojų viename kvadratiniame kilometre.)
 
Didelis gyventojų skaičius ir tankis Vietname yra viena iš prielaidų sėkmingam verslo plėtojimui. Vietnamo ekonomika yra sparčiai auganti, politinė sitaucija stabili, todėl žvelgiant į tolimesnę perspektyvą verslo plėtojimas šioje šalyje yra prognozuojamas.
 
Kviečiame dalyvauti verslo misijoje. Labai įdomioje ir perspektyvioje šalyje rasite naujų galimybių verslui plėtojimui.
 
Papildoma informacija tel.: 8698 40082
 
El. paštas: info@lvecc.lt
 
www.lvecc.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.