Danų kompanija „DFDS Group“ tapo naująja „Karshamn Express“ savininke

2013-07-12

Šiandien Danijos integruotos laivybos ir logistikos kompanija „DFDS Group“ įsigijo 100 proc. įmonės „Karshamn Express“ akcijų iš buvusios savininkės „Svedish-Baltic Logistics“.

Kompanija „Karshamn Express“ teikia inetgruotas logistikos, transportavimo, ekspedijavimo ir sandėliavimo, paslaugas tarp Baltijos šalių, Rusijos, aplinkinių bei Skandinavijos šalių. Didžiausi „Karshamn Express“ biurai įsikūrę Karlshamne ir Liepojoje, kiti – Ventspilyje, Klaipėdoje ir Kaliningrade. Kompanijoje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

Idealus strateginis partneris

„DFDS“ plečia savo paslaugų geografiją, todėl „Karshamn Express“ transportavimo paslaugų tinklas tarp Baltijos, Rusijos, aplinkinių šalių ir Skandinavijos, puikiai papildys „DFDS“ paslaugų tinklą Europos kontinente, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Šiaurės šalyse.

Kompanija „Karlshamn Express“ yra viena iš pagrindinių „DFDS“ laivybos maršrutų tarp Baltijos šalių ir Švedijos klienčių.

„Karlshamn Express“ yra puikiai valdoma kompanija, ir mes labai džiaugiamės, kad įmonės vykdantysis direktorius PG Persson, buvęs vienas iš kompanijos savininkų, sutiko ir toliau vadovauti įmonei, o įmonės bendrasavininkis Oleg Bambulyak – eiti vykdančiojo direktoriaus pareigas Latvijoje įsikūrusiame kompanijos padalinyje. Dirbdami kartu su įmonės vadovybe ir darbuotojais, mes galėsime išnaudoti „DFDS“ ir „Karlshamn Express“ privalumus, plėsti klientams teikiamas paslaugas. Mes siūlysime logistikos sprendimus gabenti krovinius keliais, geležinkeliais ir jūra tarp Baltijos, Rusijos, aplinkinių ir Skandinavijos šalių, sujungsime šias rinkas su likusios Europos valstybėmis“, – sakė vykdantysis viceprezidentas ir „DFDS Group“ logistikos padalinio vadovas Eddie Green.

Visiems „Karlshamn Express“ darbuotojams bus pasiūlyta likti dirbti kompanijoje.  „Karlshamn Express“ pavadinimas keisis į „DFDS Logistics“.

„DFDS“ yra didžiulė organizacija, jos resursai sustiprins ir praplės „Karlshamn Express“ galimybes verslo rinkose, kuriose jau esame įsitvirtinę”, – sakė „Karshamn Express“ vykdantysis direktorius Liepojoje Oleg Bambulyak.

„Karlshamn Express“ įsigijimas turi būti patvirtintas Rusijos Konkurencijos priežiūros įstaigos.

„Su nekantrumu laukiame bendradarbiavimo su mūsų naujaisiais kolegomis pradžios, kuri  leis stiprinti klientams teikiamas paslaugas ir atvers naujas rinkas“, – sakė Eddie Green.

Apie „DFDS“ ir „DFDS Logistics“:

„DFDS“ yra didžiausia integruotos laivybos ir logistikos kompanija Šiaurės Europoje. „DFDS Seaways“ valdo 30 maršrutų tinklą, kurį aptarnauja 50 krovininių bei keleivinių laivų. „DFDS Logistics“ teikia krovinių gabenimo vilkikais,  jūra ir geležinkeliais paslaugas Europoje.

„DFDS“ dirba 5 900 darbuotojų 20-tyje pasaulio šalių. Kompanijos pajamos siekia 12 mlrd. danijos kronų. Įmonė buvo įkurta 1866 m., jos centrinė būstinė yra Kopenhagoje. Įmonės akcijos yra listinguojamos Kopenhagos „NASDAQ OMX“.

Švedijoje „DFDS Logistics“ paslaugas teikia iš savo būstinės Geteburge, kur „DFDS Group“ ro-ro keltai plaukioja maršrutais iš Geteburgo į Jungtinę Karalystę ir Belgiją, iš Karlshamno į Lietuvą ir iš Kapelskaro į Estiją.

Oleg Bambulyak, Karlshman Express, tel.: +37163401887
Vaidas Klumbys, DFDS, Klaipėda, tel.: +370 698 48672

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.