"YIT Technika" tapo "Caverion Lietuva" - naujos korporacijos "Caverion" dalimi

2013-07-01

Suomių korporacijai "YIT" priklausiusi statinių inžinerinių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros įmonė "YIT Technika" tapo UAB "Caverion Lietuva". Naujasis pavadinimas Juridinių asmenų registre įregistruotas šiandien. Šis pavadinimas siejamas su minėtos korporacijos naujuoju dariniu - korporacija "Caverion", kuri oficialiai veikti pradėjo taip pat šiandien.

"Įmonei tapus naujosios "Caverion" korporacijos dalimi, mes ir toliau kryptingai plėtosime iki šiol vykdytą veiklą, gerinsime paslaugų kokybę užsakovams ir darbo sąlygas darbuotojams. Visi mūsų įmonės prisiimti įsipareigojimai ir pasirašytos sutartys lieka galioti, taip pat nebus keičiamas nei įmonės, nei PVM kodai. Šis naujas žingsnis mūsų įmonės istorijoje suteiks mums papildomų galimybių tvariai augti", - sako "Caverion Lietuva" generalinis direktorius Egidijus Šydeikis.
 
"YIT" korporacija sprendimą atskirti statinių inžinerinių sistemų verslo dalį ir sukurti naują savarankiškai veikiančią korporaciją "Caverion", kaip dalį naujo strateginio augimo etapo, priėmė šių metų pradžioje. Tikimasi, kad ateityje statybos paslaugų ir statinių inžinerinių sistemų verslus plėtojant kaip atskiras ir nepriklausomas grupes, bus galima veiksmingiau įgyvendinti jų strategijas, tikslingiau valdyti visas verslo operacijas, užtikrinti darbuotojų kvalifikacijos augimą ir toliau plėtoti bei gerinti klientams teikiamas paslaugas. 2012 metais šios verslo dalies pajamos sudarė apie 2,8 milijardo eurų.

"Caverion Lietuva" projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai ir energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas. Taip pat nemažai paslaugų teikiama pramonės sektoriui. Per savo veiklos metus įmonė yra perėmusi iš korporacijos ir pati sukaupusi inžinerinių žinių, o teikdama paslaugas siekia užsakovui sukurti pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose.

Apie korporaciją "Caverion"
Tarptautinė korporacija "Caverion" veikti pradėjo 2013 m. liepos 1 dieną, kai "YIT" korporacijos akcininkai pritarė statinių inžinerinių sistemų verslo dalies atskyrimui nuo statybų paslaugų verslo. Šiuo metu tarptautinėje korporacijoje "Caverion" dirba daugiau nei 18 tūkst. darbuotojų iš 13 Šiaurės ir Vidurio Europos šalių. Nuo liepos 1d. "Caverion" akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.

Apie "Caverion Lietuva"
UAB "Caverion Lietuva" yra viena didžiausių ir patikimiausių Lietuvos statinių inžinerinių sistemų projektavimo, įrengimo ir ūkio priežiūros įmonių, sėkmingai veikianti nuo 1994 metų. Bendrovė įgyvendina naujoviškus energijos taupymo ir pastato gyvavimo ciklą prailginančius sprendimus.

UAB "Caverion Lietuva" generalinis direktorius
Egidijus Šydeikis
Tel. +370 5 273 8200
El. p. info@caverion.lt
www.caverion.lt
www.caverion.com

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.