AB GRIGIŠKĖS viešai siūlytų akcijų paklausa viršijo pasiūlą

2013-05-27

Per antrinį viešąjį AB „GRIGIŠKĖS“ akcijų platinimą investuotojai pateikė paraiškų reikšmingai didesniam bendrovės akcijų kiekiui įsigyti nei buvo siūloma – paklausa viršijo pasiūlą 2,8 karto. Investuotojams buvo siūloma 5.700.000 vienetų naujai išleidžiamų akcijų, kurios sudarys apie 8,7% padidinto bendrovės įstatinio kapitalo. Akcijos buvo platinamos po 0,51 EUR (1,76 LTL).

Paraiškos AB „GRIGIŠKĖS“ akcijoms įsigyti buvo teikiamos gegužės 15 - 24 dienomis. Siūlyme aktyviai dalyvavo vietiniai mažmeniniai investuotojai ir instituciniai investuotojai iš Baltijos regiono. Planuojama, kad naujai išleistų akcijų paskirstymas tarp dabartinių bendrovės akcijų, išorinių mažmeninių bei institucinių investuotojų bus galutinai patvirtintas gegužės 30 dieną. Tą pačią dieną naujai išleistos akcijos bus pervestos investuotojams. Antrinį viešąjį akcijų siūlymą rengė UAB FMĮ „Orion Securities“.

„Nors pastaraisiais metais Baltijos šalių vertybinių popierių rinkos nėra itin aktyvios, manau, tai puikus pavyzdys, jog papildomo kapitalo galima sėkmingai pritraukti ir vietinėse rinkose“ - teigia Alius Jakubėlis, UAB FMĮ „Orion Securities“ direktorius.

Apie UAB FMĮ „Orion Securities“

UAB FMĮ „Orion Securities“ – didžiausia ne bankinė finansinė grupė Lietuvoje, užsiimanti tarpininkavimu prekiaujant vertybiniais popieriais, taip pat įmonių finansų, privačios bankininkystės ir finansų valdymo paslaugų teikimu privatiems ir juridiniams asmenims.

Apie AB „GRIGIŠKĖS“

AB „GRIGIŠKĖS“ grupės įmonės gamina tualetinį popierių, popierinius rankšluosčius ir servetėles, testlainerį, flutingą, gofruotąjį kartoną bei jo gaminius, taip pat medienos produktus – medienos plaušų plokštes, pjautinę medieną ir jos gaminius. Bendrovė turi šias pagrindines dukterines įmones – AB „Klaipėdos kartonas“, UAB „Baltwood“, PAT „Mena Pak“, UAB „Klaipėda Recycling“.

Gintautas Pangonis
AB „GRIGIŠKĖS“ prezidentas
(+370-5) 243 58 01

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.