Seime lankysis Vokietijos Bundestago parlamentinė ryšių su Baltijos valstybėmis grupė

2013-05-24

Pranešimas VIR

Gegužės 26–29 dienomis Lietuvoje su vizitu lankysis Vokietijos Bundestago parlamentinė ryšių su Baltijos valstybėmis grupė, vadovaujama Kristel Hapač-Kasan (Christel Happach-Kasan). Tai yra atsakomasis vizitas po Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės delegacijos vizito Vokietijoje 2010 m. spalio 4–8 dienomis.

Gegužės 29 d., trečiadienį, 11.40–11.55 val. A. M. Brazausko salėje (I r.) delegaciją priims Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, 12 val. įvyks susitikimas su Seimo Europos reikalų komiteto nariais.

Svečių delegaciją priims Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, numatyti susitikimai Energetikos, Finansų, Užsienio reikalų ir Žemės ūkio ministerijose, taip pat su VšĮ „Žaliosios politikos institutas“ atstovais. Be to, delegacija apsilankys Europos humanitariniame universitete, Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Širvintų rajono savivaldybėje, apžiūrės Kernavės muziejų ir piliakalnius (UNESCO paveldą).

Suplanuotuose susitikimuose bus aptarti klausimai dėl parlamentinių grupių bendradarbiavimo plėtros, Europos Sąjungos ir Baltijos jūros valstybių bendradarbiavimo (energetikos, žemės ūkio, miškininkystės, aplinkos apsaugos srityse), ES ekonominės ir finansinės krizės.

Jolita Siriūtė, Tarptautinių ryšių departamentas

tel. (8 5) 239 6218, el. p. jolita.siriute@lrs.lt, mob. 8 699 05 026

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.