"Litagra" verslo plėtrai finansuoti pritraukė 30 mln. litų

2013-04-08

Žemės ūkio sektoriaus įmonių grupei "Litagra" buvo suteiktas papildomas 30 mln. litų finansavimas, kurį sindikuotos paskolos būdu suteikė SEB bankas kartu su DNB banku. Šia sutartimi praėjusių metų balandį "Litagrai" verslui finansuoti skirta 98,4 mln. litų suma buvo padidinta iki 128,4 mln. litų.
"Geri įmonių grupės rezultatai leidžia toliau vykdyti verslo plėtrą, todėl mums labai svarbu užsitikrinti stabilų finansavimo šaltinį. Planuojame, kad "Litagrai" suteiktas finansavimas leis patikimai aptarnauti daugiau klientų - ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių", - teigia Gintaras Kateiva, "Litagros" grupės valdybos pirmininkas.
Pasak jo, žemės ūkio sektoriuje ypač svarbu, kad su produkcijos gamintojais būtų atsiskaitoma laiku ir palankiomis sąlygomis, o tam reikia stabilaus verslo finansavimo.
Užsitikrinusi papildomą 30 mln. litų finansavimą "Litagra" šiais metais ketina stiprinti trašų ir pašarų pardavimo bei grūdų supirkimo verslo sritis.
Įmonių grupės "Litagra" veikla apima augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui. Grupės įmonės prekiauja trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, sėklomis, pašarais ir kitomis žemės ūkio žaliavomis, taip pat superka grūdus, teikia jų džiovinimo, valymo, krovos ir saugojimo paslaugas. Grupės įmonės veikia Baltijos šalyse, savo produkciją taip pat platina Rusijoje ir Baltarusijoje.

     Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.