AB „Kauno Baltijos“ metinis grynasis pelnas – 1,6 mln. litų

2013-04-08

Viena didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonė AB „Kauno Baltija“ paskelbė apie per 2012 metus gautą 1,6 mln. litų grynąjį pelną.  

Sparčiai augančios AB „Kauno Baltijos“ pelnas yra susijęs su didėjančiomis darbų apimtimis ir augančiu užsakymų skaičiumi bei našiu įmonės darbu. Metinė įmonės apyvarta lyginant su 2011 metais padidėjo nuo 16,3 mln. iki 16,9 mln. Lt.

„Esame pelningai ir stabiliai dirbanti įmonė. Per pastaruosius metus įvykdėme ne tik daugiau užsakymų, bet ir pasiuvome sudėtingesnių modelių“, – sakė įmonės generalinis direktorius Vidas Butkus.

V. Butkaus teigimu, AB „Kauno Baltija“ kasmet nemažą dalį savo pajamų skiria įmonei modernizuoti. Siekiant pagerinti personalo darbo sąlygas renovuoti pastatai, įrengtas modernus pavyzdžių siuvimo cechas, atnaujintas įėjimas į įmonę, o taip pat valgymo ir kitos patalpos. Naujai techninei įrangai įsigyti bei renovacijos darbams „Kauno Baltija“ per pastaruosius metus skyrė beveik 0,7 mln. Lt.

Įmonėje taip pat baigiama įrengti audinių biblioteka bei moderni pavyzdžių salė, kurioje klientams bus rodomi kolekcijų pristatymai.

„Gerų veiklos rezultatų nebūtume pasiekę be puikiai dirbančio kolektyvo bei įdiegtos darbuotojų motyvacinės sistemos. Vertiname kiekvieną savo darbuotoją, todėl stengiamės ne tik sudaryti jiems geras darbo sąlygas, bet ir įsiklausyti į jų lūkesčius, nuolat investuoti į personalo mokymus. Siekiame, kad darbuotojai didžiuotųsi dirbdami mūsų įmonėje“, – teigė AB „Kauno Baltija“ direktorius.

2012 metais AB „Kauno Baltijos“ darbuotojams–vienetininkams (siuvėjoms, sukirpėjoms bei lygintojoms), gaunantiems atlygį už faktiškai atliktą darbą, du kartus didinti atlyginimai.

Apie AB „Kauno Baltija“

AB „Kauno Baltija“ – viršutinių moteriškų drabužių siuvimo įmonė, gaminanti plataus asortimento gaminius: moteriškas palaidines, sijonus, kelnes, sukneles, švarkus, kostiumėlius bei paltus. Įmonė turi padalinius Kaune, Alytuje, Vilkaviškyje, Lazdijuose ir Leipalingyje, juose dirba apie 425 darbuotojai. 

„Kauno Baltija“ didžiąją savo produkcijos dalį eksportuoja į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Suomiją ir Rusiją. Įmonė siuva gaminius visame pasaulyje garsiems prekių ženklams „Karen Millen“, „Coast“ ir kitiems. „Kauno Baltija“ taip pat kuria ir dvi savo drabužių kolekcijas LOULU ET TU bei „Spencer“. 

Vaida Samuolytė
Euro RSCG PR
Tel. nr.: +370 682 43660
E. paštas: vaida.samuolyte@eurorscg-pr.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.