Verslo misija į Kalūgą (Rusija)

2013-03-29

Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Rusijos Federacija verslo taryba 2013 m. balandžio 22 d. organizuoja verslo misiją į Kalugą.

Verslo misija organizuojama Kalugos srities gubernatoriaus kvietimu, bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje ir Rusijos Prekybos ir pramonės rūmais. Programoje planuojamas susitikimas su Kalugos gubernatoriumi Anatolijumi Artamonovu, srities valdžios institucijų atsovais, verslo asociacijomis ir kompanijomis. Pagal misijų dalyvių pageidavimus bus organizuojami dvišaliai susitikimai ir vizitai į Kalugos srityje veikiančias įmones, susipažinimas su konkrečiais projektais ir verslo vystymo galimybėmis.

Atkreipiame dėmesį, kad balandžio 23 – 26 dienomis Maskvoje vyks tarptautinė transporto paroda „Transrussia“ (www.transrussia.ru). Pageidaujantiems po apsilankymo Kalugoje bus organizuojamas nuvykimas į parodą.

Detali verslo misijos į Kalugą programa pageidaujantiems bus pateikta netrukus. Preliminarios vieno dalyvio išlaidos, įskaitant kelionės ir apgyvendinimo išlaidas – apie 2.5 tūkst. Lt.

Susidomėjusius dalyvavimu misijoje prašome užpildyti anketą.

Klausimus ir pageidavimus prašome siųsti Lietuvos pramonininkų konfederacijos Lietuvos ekononiminio ir prekybinio bendradarbiavimo su Rusijos Federacija vykdančiajam direktoriui Žilvinui Abaravičiui, el.p. zilvinas@lpk.lt, tel. 8~61638619.

LPK informacija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.