"Vičiūnų restoranų grupė" atidarys dar du restoranus Latvijoje

2013-03-28

"Vičiūnų restoranų grupė", stebėdama gerą praėjusių metų Latvijoje veikiančio restorano "Charlie pizza" apyvartą, ketina plėstis ir artimiausiu metu kaimyninėje šalyje atidaryti dar du restoranus. Nauji restoranai duris atvers populiariuose Latvijos prekybos centruose "Domina" ir "Spice".

"Šiais metais iš viso ketiname atidaryti aštuonis naujus restoranus. Šešis iš jų - Lietuvoje ir du - Latvijoje. Nuo 2011 metų Latvijoje, Rygos centre, jau veikia vienas "Charlie pizza" restoranas. Pernai jo apyvarta  sudarė 2,5 mln. litų. Šiais metais Latvijoje planuojame pasiekti 5 mln. Lt apyvartą", - teigia  "Vičiūnų restoranų grupės" valdybos pirmininkas Gediminas Balnis.

Į restoranus Latvijoje ketinama investuoti 2,5 mln. litų ir sukurti 80 naujų darbo vietų. Bendras restoranų plotas - daugiau nei 600 kvadratinių metrų, vienu metu jie galės aptarnauti daugiau nei 220 žmonių. Prekybos centre "Domina" restoraną planuojama atidaryti kovo pabaigoje, o prekybos centre "Spice" - liepą.

"Vičiūnų restoranų grupės" apyvarta 2012 m. sudarė 74 mln. litų. Į naujų restoranų atidarymą bei esamų atnaujinimą pernai buvo investuota apie 12 mln. litų, restoranų tinklas pasipildė aštuoniais naujais taškais ir praėjusių metų pabaigoje vienijo 46 restoranus Lietuvoje ir Latvijoje.

Lina Nikonovaitė
mob. 8 659 83305
el. p. lina.nikonovaite@vici.eu

Apie "Vičiūnų restoranų grupę"
"Vičiūnų restoranų grupė"  veikia nuo 1994 metų ir valdo 45 restoranus Lietuvoje ir vieną - Latvijoje. Bendrovei priklauso 24 picerijos "Charlie pizza", 4 picerijos "Charlie Kids", 8 restoranai "Katpėdėlė", 3 restoranai "Carskoje selo", 6 blyninės "La Crepe" ir barų zona "Charlie pizza" Kauno "Žalgirio" arenoje.

 Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.