"Vilniaus lokomotyvų remonto depe" - riedmenų paroda

2013-03-01

Kovo 1 d., antrinė AB "Lietuvos geležinkeliai" įmonė UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas" rengia naujų gaminių parodą.

Joje bus pristatyti: autodrezina KTD, skirta geležinkelio kelių priežiūrai bei kontaktinių tinklų apžiūrai ir remontui, naujos kartos manevrinis hibridinis šilumvežis TEM 35, naujas manevrinis šilumvežis TEM TMX su kintamosios-pastovios srovės elektrine pavara, naujas keturių ašių manevrinis šilumvežis TEM LTH su kintamosios srovės elektrine pavara, naujas manevrinis lokomotyvas TEM TMH, SIEMENS ER20CF, kuriems bendrovėje atliekami einamieji ir kapitaliniai remontai bei anksčiau Bendrovėje modernizuoti lokomotyvai 2M62M, ČME3M.

Siekdama pertvarkyti ir sustiprinti riedmenų ūkį, remonto bazę, optimizuoti traukos riedmenų remonto paslaugas ir padaryti jas ekonomiškai efektyvias bei konkurencingas, 2003 m. AB "Lietuvos geležinkeliai" pertvarkė Vilniaus lokomotyvų depą ir įkūrė antrinę įmonę UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas" (toliau - VLRD).

VLRD yra viena pirmųjų įmonių Baltijos regione gaminanti naujos kartos manevrinius lokomotyvus ir kelių mašinas bei teikianti riedmenų parko atnaujinimo ir remonto paslaugas. Gamindama naują šiuolaikinę techniką, atlikdama riedmenų modernizaciją ir remontus, įmonė naudoja pažangiausias technologijas, nuolat atnaujina ir plečia turimus gamybinius pajėgumus.

Efektyvią įmonės veiklą užtikrina ne tik naujausios technologijos, įmonės darbuotojų kompetencija, bet ir bendradarbiavimas su įvairių užsienio šalių partneriais. Nuo 2009 m. metų bendrovė pagamino 35 vienetus naujų manevrinių lokomotyvų TEM TMH. Šiais metais įmonė pradeda gaminti naują manevrinį lokomotyvą TE 35 su hibridine pavara.

Bendradarbiaujant su Čekijos kompanija "CZ LOKO", Rusijos kompanija "Brianskij mašinostroitelnyj zavod" ir Ukrainos kompanija "Lugansteplovoz", pradėta naujo manevrinio keturių ašių šilumvežio TEM LTH gamybą.

2012 - 2013 metais įmonė atvertė naują savo veiklos puslapį, specializuotų geležinkelių infrastruktūros mašinų gamybos srityje. Kartu su Italijos geležinkelio transporto gamybos įmone "SVI S.p.A." ir Austrijos koncernu "PALFINGER RAILWAY", buvo sukurta ir šiuo metu pagaminta autodrezina KTD, skirta kontaktinio tinklo priežiūrai ir remontui. Tuo pačiu metu gaminama ir kita mašina AGRc-1200, skirta geležinkelio kelių priežiūrai ir remontui bei naujų kelių tiesimo darbams.

Vidaus ir išorės ryšių sektoriaus inf.
info@litrail.lt
8 5 269 30 29

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.