Kataro oro linijoms atrinkta 90 kandidatų

2013-03-01

Vasario mėnesį aviacijos specialistų rengimo centras "Baltic Aviation Academy" nacionalinio Kataro valstybės oro vežėjo "Qatar Airways" užsakymu jau antrą kartą organizavo orlaivių palydovų atranką.  "Qatar Airways" yra pelniusios ,,Skytrax metų oro linijų"  apdovanojimus už geriausias oro linijas 2011 ir 2012 metais ir yra laikomos vienos prestižiškiausių oro linijų pasaulyje, skiriančios daug dėmesio, atsirenkant jas reprezentuojančius darbuotojus. "Baltic Aviation Academy" organizuotoje atrankoje  dalyvavo orlaivio palydovo poziciją norintys užimti kandidatai iš Baltijos šalių ir Lenkijos.

Atrankos metu buvo gauta daugiau nei  450 paraiškų iš Lietuvos ir beveik 100 užsienio šalių. Atranka vyko keliais etapais. Pirmasis buvo organizuotas vasario 9-10 dienomis, vėlesnė speciali atranka surengta kandidatams iš užsienio.
 
Dalyvaujant darbo pokalbyje dėl orlaivio palydovo pozicijos, kandidatas turi atitikti tam tikrus reikalavimus: būti ne jaunesnis nei 18 metų, gerai mokėti anglų kalba, nes ji laikoma oficialia aviacijos kalba, kandidatas turi praeiti antros pakopos medicininę apžiūrą. Tačiau šių kriterijų atitikimas dar negarantuoja darbo vietos. Svarbiausia kandidato savybė, kurios ieško oro linijų atstovai darbindami orlaivio palydovus - mokėti ir norėti bendrauti su žmonėmis.

"Lietuvos ir kitų Baltijos šalių kandidatai labai patrauklūs užsienio darbdaviams. Šių regionų žmonės vertinami ne tik už tai, jog yra labai darbštūs, bet taip pat yra mandagūs ir visada pasitempę. Paprastai gerai moka anglų kalbą, be to dažnai kalba rusų, lenkų ar vokiečių kalbomis. Ne veltui per tokį trumpą laiką "Baltic Aviation Academy" jau antrą kartą organizavo "Qatar Airways" stiuardų atranką Lietuvoje" , - komentuoja Aušra Garuckaitė, atrankos projekto vadovė.

Baltic Aviation Academy atrinko 90 kandidatų,  patenkančių į antrąjį atrankos etapą - interviu su ,,Qatar Airways" oro linijų įdarbinimo specialistais. Galutinės atrankos finalistams Kataro oro linijos pasiūlys trejų metų kontraktą dirbti orlaivio palydovais Dohoje.

Apie ,,Baltic Aviation Academy" 
Baltic Aviation Academy yra apmokiusi daugiau kaip 15.000 aviacijos specialistų. Įmonė teikia orlaivių įgulų mokymus, konsultavimo paslaugas taip pat pradinio skrydžio kursus privataus piloto licencijai gauti. Mokymai vyksta mokymo centre Vilniuje arba operuojamuose simuliatorių centruose visoje Europoje. "Baltic Aviation Academy" išduodami kursų baigimo pažymėjimai galioja Europos Sąjungoje, Ukrainoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Tadžikistane, Baltarusijoje, Izraelyje bei Afganistane. Įmonės klientų geografija - nuo Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių iki NVS valstybių, Artimųjų Rytų, Pietų Amerikos bei Indijos regionų. "Baltic Aviation Academy" yra Lietuvos aviacijos verslo įmonių grupės "Avia Solutions Group" dalis. Nuo 2011 m. kovo mėnesio ,,Avia Solutions Group" akcijos yra kotiruojamos Varšuvos vertybinių popierių biržoje (indeksas ASG).

 

Apie ,,Baltic Aviation Academy": www.balticaa.com
Kontaktinis asmuo: Auksė Būdelytė 
Jaunesnioji komunikacijos projektų vadovė
Tel. Nr: +370 696 53992
El. paštas: a.budelyte@balticaa.com

Facebook: https://www.facebook.com/BalticAviationAcademy
Twitter: https://twitter.com/BalticAAcademy
LinkedIn: http://www.linkedin.com/groups/Baltic-Aviation-Academy-3887713
Youtube: http://www.youtube.com/user/marketingbaa

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.