Vyriausybės vadovas paragino Lietuvos banką rasti būdą išmokėti pensininkams pervestas pensijas

2013-02-13

Laikinai apribojus Ūkio banko veiklą, dalis Lietuvos pensininkų, gaunančių pensijas į Ūkio banke esančias sąskaitas, susidūrė su pinigų išgryninimo problema. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius paragino Lietuvos banko valdybą rasti problemos sprendimo būdą, kad dar šiandien pensininkai galėtų atgauti visą ar bent dalį savo pensijos.
"Sulaukėme pensininkų, kurie pensijas gauna į Ūkio banko sąskaitas, skambučių. Žmonės teigia nespėję išsiimti jiems priklausančių pinigų. "Sodra" jau pervedė pensijoms skirtas lėšas, tačiau Ūkio banko sąskaitos įšaldytos, tad Lietuvos Banko valdybos pirmininkui duotas pavedimas dar šiandien rasti būdą, kaip bent iš dalies išmokėti pensininkams priklausančius pinigus. Lietuvos banko valdybos pirmininkas pažadėjo kaip įmanoma greičiau išspręsti šią problemą", – teigia Vyriausybės vadovas.
AB "Lietuvos pašto" vadovybė informuoja, jog grynaisiais pinigais išmokamos ir "Lietuvos pašto" į namus pristatomos pensijos, turėjusios pensininkus pasiekti šiandien ryte, bus pradėtos mokėti šiandien (vasario 13 d.) po pietų ir vėluos ne ilgiau nei parą.

Ministro Pirmininko tarnybos Spaudos tarnyba Tel.: 8 706 63746 spauda@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.