UAB "Gamadigi" žengia į Skandinavijos rinką

2013-01-24

Vizualinės komunikacijos sprendimų kompanija UAB "Gamadigi" kartu su partneriu iš Suomijos žada užkariauti ne tik Skandinavijos, bet ir Vakarų Europos rinkas.

Pasak "Taskut" vykdančiojo direktoriaus ir vieno iš UAB "Gamadigi" investuotojų Antti Leskinen, gamybos perkėlimui Lietuva buvo pasirinkta neatsitiktinai.

"Puikus kainos ir kokybės santykis mums leidžia perkelti gamybą į Lietuvą bei padidinti įmonės pelningumą. Lietuviai dirba greitai ir kokybiškai, todėl UAB "Gamadigi" stipriai prisidės prie "Taskut" keliamų tikslų geriau atstovauti klientus Baltijos jūros regione", - sako A. Leskinen.

UAB "Gamadigi" direktorės Julija Moisenko teigia, jog pagrindinis Lietuvos kompanijos tikslas - tapti patikimu partneriu, kuris pagal klientų reikalavimus per trumpiausią įmanomą laiką galėtų adaptuoti didelį kiekį skaitmeninės ir spaudai skirtos reklaminės medžiagos skirtingiems media kanalams.

"Skandinavija – tai milžiniška rinka su dideliais finansiniais pajėgumais, kurios negalima lyginti su Lietuva. Remiantis "Emarketer" atliktais tyrimais, Norvegija 2012 metais buvo pirma pagal reklamai išleistų pinigų kiekį vienam žmogui - apie 2121 litas, Švedija - ketvirta – 1487 litų, Danija penkta – 1473, Suomija - devinta – 1238 litai", - sako ji.

"Mes sieksime įsitvirtinti skaitmeninės reklamos rinkoje bei pritraukti užsakovus iš Skandinavijos ir Vakarų Europos. Pirmaisiais veiklos metais tikimės pasiekti 200 000 eurų apyvartą. Šiuos tikslus įgyvendinti padės mūsų partneris "Taskut", kuris Suomijos rinkoje veikia nuo 1985 metų. Dirbdami kartu galėsime pasiekti patį aukščiausią lygį", - teigia UAB "Gamadigi" direktorė.

"Taskut" vykdantysis direktorius pabrėžia ir kultūrinių skirtumų svarbą. "Galimybė dirbti Lietuvoje kartu su "Gamadigi" mums leis pasiekti rusakalbę rinką ir išvengti kultūrinių nesusipratimų", - tvirtina jis.

Kolegai pritaria ir UAB "Gamadigi" direktorė J. Moisenko, pasak kurios, suomiai suteiks lietuviams galimybę stažuotis Skandinavijoje, pažinti jų kultūrą bei plėsti savo kompetenciją.

Visgi nors kompanija orientuosis Šiaurės ir Vakarų Europos šalis, tačiau nebus pamiršta ir Lietuvos rinka, kurioje įmonė jaučiasi komfortabiliai ir kurią puikiai pažįsta.

Apie įmonę

UAB "Gamadigi" – lietuviško ir suomiško kapitalo įmonė, kuri specializuojasi vizualinės komunikacijos sprendimuose. Nuo 2012 metų UAB "Gamadigi" veikia Lietuvos, Skandinavijos ir Vakarų Europos skaitmeninės reklamos produkcijos rinkose. Kompanija teikia skaitmeninio dizaino, video montavimo, internetinių svetainių kūrybos ir reklaminių skydelių kūrimo paslaugas. Daugiau apie įmonę: www.gamadigi.com

Tomas Ruseckas
Viešųjų ryšių specialistas
Visetas
Tel.: +370 670 71199
tomas@visetas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.