Lietuvių startuolių projektas "Gifty" pritraukė stambų investuotoją

2013-01-21

Bendrovė "Gifty" praneša, kad užbaigė derybas ir pasirašė sutartį su investuotojais. Pasak įmonės vadovo Iljos Polivanovo, bendradarbiavimas su "Practica Capital" turėtų trukti 5 metus. Per tą laiką planuojama įsitvirtinti ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir žengti į užsienį.

"Žinojome, kad be papildomo finansinio palaikymo negalėsime siekti itin aukštų tikslų ar įgyvendinti naujų idėjų, todėl atkakliai ir kryptingai dirbome siekdami investicijos. "Practica Capital" parodytas dėmesys mums dar kartą patvirtino, kad einame teisingu keliu. Jų dėka netrukus galėsime pristatyti paslaugas ne tik žmonėms, bet ir įmonėms", – sakė verslininkas.

Anot I. Polivanovo, jau per pirmąjį šių metų pusmetį planuojama užbaigti "Gifty" paslaugos diegimą Lietuvoje. Tai padarius, bus žengiama į kitų šalių rinkas.

"Esame įsitikinę, jog užsienyje mūsų projektas bus pelningesnis nei Lietuvoje, tačiau čia sukaupta patirtis yra neįkainojama. Vien ko vertas bendradarbiavimas su partneriais, įvairių sričių lyderiais Lietuvoje. Sukauptos žinios tikrai pravers vykdant "Gifty" plėtrą", – aiškino I. Polivanovas.

Tuo tarpu bendrovės "Practica Capital", valdančios du rizikos kapitalo fondus, kurių bendra vertė siekia daugiau nei 72 mln. Lt, atstovas Petras Mičiūnas sako, kad "Gifty" projektas jau yra pasiruošęs dideliam augimui.

"Gifty" valdo stiprus kolektyvas, turintis labai sėkmingos panašių projektų vystymo patirties, o pats verslo modelis turi didelį tarptautinės plėtros potencialą", – sprendimą investuoti į šį projektą argumentavo P. Mičiūnas.

Investuotojai tikisi, kad per "Practica Seed" fondą "Gifty" suteiktos finansinės injekcijos teigiamas poveikis turėtų išryškėti jau šiais metais.

Primename, jog UAB "Gifty" 2012 m. lapkritį pristatė to paties pavadinimo programėlę išmaniesiems telefonams. Ją atsisiųsti ir įsidiegti savo prietaisuose gali išmaniųjų telefonų su "Android", "iOS" bei "Windows Phone" operacinėmis sistemomis savininkai. Tai pasaulyje analogų neturintis sprendimas, leidžiantis nuotoliniu būdu dovanoti įvairias dovanas: pradedant gėlėmis, kava, alumi ir baigiant knygomis bei kvietimais į renginius. Apie gautą dovaną žmogus informuojamas trumpuoju pranešimu, todėl net ir ne išmaniųjų mobiliųjų telefonų savininkai gali džiaugtis jiems rodomu dėmesiu.

Gintaras Gimžauskas
MB Contentum
Tel.: +37065021563
gintaras@contentum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.