Sėkmingai Lietuvoje jau veikianti Norvegijos įmonių grupė investuoja į technologijų kompanijas

2013-01-03

Norvegiško kapitalo kompanija "Byggleverandųrene" per antrinę įmonę "63 Group", kuria valdo kartu su partneriu iš Dubajaus "BlueGen Associates" bei vienu Lietuvos partneriu prieš pat Kalėdas įsigijo 40% kompanijos "MOKUS".
Mokus vysto mobilų jau Lietuvoje pasiteisinusį sprendimą ne biure dirbantiems darbuotojams. "Taskenger" - tai užduočių paskirstymo, kontrolės ir analitikos sistema.
"Mes investuojame į "Mokus", nes matome didelį augimo potencialą pirmiausia Skandinavijoje ir Europoje, o taip pat ir Rusijoje bei kitose šalyse. Suteikiame investiciją, kurios pakaks išauginti kompaniją ir sparčiai plėstis. Esant poreikiui po 3 metų suteiksime ir kredito liniją palankiomis sąlygomis.", sako Morten Kroslid Byggleverandųrene vadovas ir "63 Group" valdybos pirmininkas.
"Partneriai atsineša ne tik finansinį kapitalą. Mums reikėjo stiprinti komandos kompetenciją. Nuo sausio Mokus dirba 15 metų patirtį programavime, programuotojų komandų vystyme, turintis technikos direktorius. Kokybė smarkiai didės.", komentuoja "Mokus" direktorius Žydrūnas Andruška.
Pasak Žydrūno Andruškos "Mokus" klientams šis įvykis reiškia, kad Mokus tapo ilgalaikėje perspektyvoje finansiškai stabili kompanija, kas iki šiol buvo mūsų, kaip jaunos įmonės - ne pati stipriausia vieta. Dabar "Mokus" dar labiau koncentruosis tik į užduočių paskirstymo, kontrolės ir analitikos sprendimų vystymą. Klientams galime pateikti sprendimus greičiausiai, kokybiškai ir geromis sąlygomis.
Per 2012-uosius Mokus planuoja įkurti 15 naujų darbo vietų, dar labiau įsitvirtinti Lietuvoje, įžengti į Skandinavijos rinką.
Apie Mokus
Mokus - užduočių paskirstymo, kontrolės ir analitikos sprendimus kurianti įmonė. Produktą "Taskenger" jau naudojasi tokios įmonės, kaip Lietuvos dujos, Vilniaus vandenys, Inreal pastatų priežiūra, Elektros tinklų grupė.
Mokus yra pirmoji ir šiuo metu vienintelė kompanija Lietuvoje, kurios vienintelis ir pagrindinis verslas yra sprendimų, padedančių pakeisti popierines ataskaitas mobiliomis programomis. Įmonė tiekia sprendimus kartu su Omnitel.

www.mokus.lt

Apie Byggleverandųrene AS
Įmonei priklauso 7 kompanijos Lietuvoje. Tarp jų Fauga, Venta Windows, Dipolis, Grupės darbuotojų skaičius yra didesnis nei 420. Apyvarta daugiau, nei 110 miljonų litų per metus.

Apie 63 Group
"63 Group" gruodį įkurta investicinė kompanija, kurios 50% valdo Byggleverandųrene, 43% "BlueGen Associates" ir 7% Lietuvos partneris. . "63 Group" siekia suformuoti stiprų Lietuvos IT įmonių portfelį, kuriame kiekviena bendrovė viena kitą papildytų ir padėti įsitvirtinti  pirmiausia Skandinavijos rinkoje, o vėliau ir kitose regionuose.

Apie "BlueGen Associates"
Kompanios portfelyje 6 IT kompanijos. Atstovybės veikia Dubline, Londone, Doha ir Abu Dhabi.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.