"Kauno Baltija" už pasiektus rezultatus dėkoja darbuotojams

2012-12-28

Viena didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonė AB "Kauno Baltija" už sėkmingus metų rezultatus šiandien dėkoja savo darbuotojams.

2012 metais "Kauno Baltijos" apyvarta lyginant su praėjusiais metais išaugo apie 6 proc. – nuo 16,3 mln. litų iki maždaug 17,3 mln litų. Pasak įmonės generalinio direktoriaus Vido Butkaus, tokia apyvarta pasiekta geriau išnaudojant vidinius resursus: dėl padidėjusio našumo, geresnės darbo kokybės bei įdiegtos darbuotojų motyvacinės sistemos. Įmonė visada turi užsakymų, savo pajėgumus išnaudoja 90 – 100 proc.

"Tokių gerų rezultatų nebūtume pasiekę be savo darbuotojų, kurie yra didžiausia mūsų bendrovės vertybė. Todėl rūpinamės ne tik savo įmonės verslo aplinka, bet ir investuojame į darbuotojus. Stengiamės jiems sudaryti kuo geresnes darbo sąlygas bei motyvuoti už pasiektus rezultatus. Norime, kad kiekvienas čia dirbantis didžiuotųsi savo darboviete", – sakė Vidas Butkus.

Paminėti metų pabaigą "Kauno Baltija" savo darbuotojus šiandien kviečia į šventinį vakarą, kuris vyks Kauno valstybiniame dramos teatre. Renginio metu labiausiai nusipelniusiems "Kauno Baltijos" darbuotojams bus įteiktos stiklo skulptūrėlės "Geriausias 2012 metų darbuotojas".

Apie AB "Kauno Baltija"

AB "Kauno Baltija" – viršutinių moteriškų drabužių siuvimo įmonė, gaminanti plataus asortimento gaminius: moteriškos palaidinės, sijonai, kelnės, suknelės, švarkai, kostiumėliai bei paltai. Šiuo metu įmonės padaliniuose, įsikūrusiuose Kaune, Alytuje, Vilkaviškyje, Lazdijuose ir Leipalingyje dirba 425 darbuotojai.

"Kauno Baltija" didžiąją savo produkcijos dalį eksportuoja į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Suomiją ir Rusiją. Įmonė siuva gaminius visame pasaulyje garsiems prekės ženklams "Karen Millen", "Coast", "Bastyan", "Gérard Darel", "Penny Plain", "Shubette", "Hobbs", "Marimekko", "Texmoda", "Shubette of London", "Voucheron", "Manzoni", "Korpo Clas", "Korpo Uomo" ir kt. "Kauno Baltija" taip pat kuria ir dvi savo drabužių kolekcijas "Loulu" bei "Spencer".

Daugiau apie įmonę: www.kaunobaltija.lt

Vaida Samuolytė
Euro RSCG PR
Tel. nr.: +370 682 43660
E. paštas: vaida.samuolyte@eurorscg-pr.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.