Vasaros atostogų anatomija: pirmauja Turkija, sparčiausia plėtra – Bulgarija

2012-12-03

Remdamasis keletos praėjusių metų patirtimi, tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR ir šiemet tikisi sėkmingo sezono. Per išankstinius pardavimus planuojama parduoti bent pusę visų suplanuotų kelionių, todėl visi, galvojantys apie vasaros atostogas užsienyje, turėtų pasidomėti pasiūlymais. "Išankstiniai kelionių pardavimai leidžia gauti plačiausią viešbučių ir kelionių pasirinkimą ir savo atostogas išsirinkti iš absoliučiai visų galimų variantų, – sakė tarptautinio kelionių organizatoriaus TEZ TOUR Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė. – Reikėtų nepamiršti ir to, kad per išankstinius pardavimus gaunamas geriausias kainos ir kokybės santykis, mat kelionės būna pigesnės."

Kelionių organizatoriaus atstovė teigė, jog daugiausia dėmesio skiriama teikiamos paslaugos kokybei. "Nors dalis žmonių bando keliauti savarankiškai, bet, kaip žinia, jie ne visada sutaupo tiek, kiek tikėjosi, arba kelionė ne visada būna kokybiška ir atitinka lūkesčius. Mūsų šio sezono strategija ir tikslas – susikoncentruoti į kokybiškai organizuotą visą kelionės paketą", – sakė I. Aukštuolytė.

Svarbiausia, TEZ TOUR atstovės teigimu, užtikrinti kelionės paketo ir visų paslaugų patikimumą: "Investuodami į aptarnavimo kokybę, rengiame mokymus ir motyvacines programas kelionių agentūroms, šiemet turėsime dar daugiau profesionalių, apmokytų gidų bei pratęsime projektą su universitetais, kurio metu studentai gali studijų praktiką atlikti TEZ TOUR Turkijos biuruose ir iš arti pamatyti gido darbą." Daug dėmesio skiriama informacijos atnaujinimui, infrastruktūros – viešbučių, lėktuvų, pervežimų ir kt. – patikrinimui, įvertinimui ir tobulinimui. Taikomi aukščiausi kokybės standartai leidžia garantuoti patogias atostogas be rūpesčių.

Šiais metais kelionių organizatorius tikina plečiantis tiek kurortų, tiek viešbučių pasiūlą populiariausiose kryptyse. Su TEZ TOUR galima nuvykti į patikrintus ir labiausiai pamėgtus Turkijos (Antalija, Alanija, Belekas, Kemeras, Sidė, Marmaris, Fetija, Kušadasis, Bodrumas, Didimas), Egipto (Sal Hašišas, Hurgada, El Guna, Makadi Bei, Soma Bei, Safaga, Marsa Alamas), Ispanijos (Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta de Barselona-Maresmė), Balearų salų (Maljorka), Graikijos salų (Kreta, Rodas) kurortus. "Jau antrus metus organizuojame keliones į populiariuosius Bulgarijos kurortus: Auksines kopas, Saulėtą krantą, Obzorą, Nesebarą, Albeną, Šventą Vlasą, Šventą Konstantiną ir Eleną bei Elenitę. Atsižvelgdami į pernykštį šios vasaros krypties populiarumą ir sėkmę, šiemet siūlome keliones ir į Bulgarijos Pomorjė kurortą", – kalbėjo I. Aukštuolytė. Tai vaizdingame pusiasalyje, tarp Juodosios jūros ir Pomorjė ežero, įsikūręs nedidelis miestelis, dažnai vadinamas balneologiniu kurortu. "Tai puiki vieta kokybiškam poilsiui visų tipų turistams", – tvirtino pašnekovė.

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos "Spinter tyrimai" atliktos analizės duomenimis, pagrindinės tendencijos išlieka – lietuviai atostogas dažniausiai renkasi Turkijoje. Lyginant šių ir praėjusių metų tyrimų duomenis, Turkijos populiarumas nepaliaujamai auga: 2012 m. – 10 proc., 2011 m. – 6 proc.

Būtent todėl TEZ TOUR susikoncentravo į šios jau pasiteisinusios kelionių krypties išankstinius pardavimus. "Nenuostabu, kad Turkija išlieka populiariausia, kadangi jos turizmo infrastruktūra nepaprastai išvystyta, šalis ypač pažengusi aptarnavimo ir paslaugų srityje, – tyrimo rezultatus komentavo I. Aukštuolytė. – Turkija yra seniausia TEZ TOUR kryptis, todėl ten viskas puikiai sustyguota, paruošta, nugludinta ir atvykę poilsiautojai gali tikėtis nepriekaištingų atostogų. Be to, Turkijoje siūlome poilsį TEZ TOUR priklausančiuose "Amara" tinklo viešbučiuose, kurie tarptautinėse vartotojų apklausose nuolat pelno nugalėtojų laurus."

Palyginti su praėjusiais metais, kelionių organizatorius net 250 proc. padidino kelionių į Bulgarijos Varnos oro uostą skaičių, o į Burgaso oro uostą – 23 proc. Kelionių į Kretą padaugėjo 14, į Maljorką – 18 proc. Bendrai vasaros sezonas šiemet padidintas 13 proc.

TEZ TOUR vasaros sezonas oficialiai prasideda nuo kitų metų balandžio 13 d., o išankstiniai šio periodo kelionių pardavimai startuoja jau šią savaitę.

Inga Aukštuolytė
TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė
Tel. +370 5 2121101
Mob. +370 616 83323
El. p. inga@teztour.lt
www.teztour.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.