UAB NAUJASIS NEVĖŽIS – tarptautinėse parodose

2012-11-27

UAB „Naujasis Nevėžis“ įkurta 1991 m., čia gaminami ekstruduoti produktai – sausi pusryčiai bei užkandžiai su „oho!” prekės ženklu. Nuolat didinant bendrovės gaminių asortimentą bei gamybos apimtis, ieškoma naujų eksporto rinkų, kurias surasti gali padėti ES paramos priemonė „Naujos galimybės“.

Nuo 2010 m. gruodžio iki 2012 lapkričio mėn. vykdytas projektas Nr. VP-Nr. 2-2.1-ŪM-04-K-02-036 „UAB "NAUJASIS NEVĖŽIS" ir jo produkcijos pristatymas tarptautinėse parodose“, kurio biudžetas buvo 48225 Lt, bendrovei leido geriau pasiruošti eksporto didinimui. Įgyvendinant šį projektą, buvo gautas sertifikatas, su kuriuo į Rusiją jau eksportuojami sausi pusryčiai „Kviečiai su šokoladu“. Taip pat buvo pagamintos prisistatymui tarptautinėse parodose reikalingos brošiūros, tentai ir skrajutės. Per dvejus metus sudalyvauta penkiose tarptautinėse parodose – Portugalijoje, Olandijoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje.

Parodose gauta informacija apie naujoves bei konkurentus UAB „Naujasis Nevėžis“ leido suprasti tendencijas sausų pusryčių bei užkandžių rinkoje ir imtis atitinkamų priemonių – pagal turimą informaciją bendrovė pozicionuoja savo prekės ženklą, kuria naujus produktus, sprendžia, kurios naujos rinkos yra potencialios ir į kurias esamas eksporto šalis galimas asortimento plėtimas. Parodose užmegzti nauji verslo ryšiai leidžia „Naujajam Nevėžiui“ didinti eksporto apimtis bei plėsti eksporto rinkas.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.